Christmas in Solvang

(TV film)
  • USA A Very Charming Christmas Town

silentname

"A Very Charming Christmas Town" je dokopy absolútne nulový film. Začne a skončí a dokopy z neho nadobudnete pocit, že ste sa nedozvedeli absolútne nič. A to je bohužiaľ aj jeho najväčší problém. Scenár je špatný. Film nejde dokopy absolútne nikam a len premýšľate na čo sa vlastne pozeráte. Okrem toho miestami pôsobia niektoré scénky aj celkom slušne fejkovo. Najmä čo sa sneženia týka. No musím povedať, že postavy v tomto filme sú celkom zaujímavé a majú v sebe dobré momentky. A je to hlavne vďaka hercom, ktorí sa tomu snažia dať asi maximum čo tomu dať môžu. Takže minimálne som nemal pocit, že sa pozerám na hercov, ktorí sa snažia tváriť, že sú nejaké postavy. Mal som pocit, že sa pozerám na skutočných ľudí. To je asi najväčšie plus čo tomu môžem pridať. Občas to vyzerá celkom dobre a myslím si,že posolstvo filmu je celkom dobré (pozor na to čo povieš alebo napíšeš, lebo sa ti to môže vrátiť a slová vedia zraniť), no nie je to prvýkrát čo sme tento odkaz vo filme dostali. A okrem toho len z hlavy vám dám lepší film, ktorý má v sebe tú istú hlavnú myšlienku ("Mistress America"). Takže aj keď je to pozerateľné, tak dokopy nenájdem vo filme niečo, čo by som mohol ohodnotiť ako zaujímavé alebo hodné vášho času. Hodnotenie: C ()