poster

Doctor Satán

Horor / Mysteriózní

Mexiko, 1966, 92 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • hladass
    ***

    Docela slušný kousek o doktorovi, který pomocí ďábla mění lidi v zombie, které mu pak pomáhají v páchání zločinů... Na stopu se mu dostane Interpol, který pátrá po zdroji padělaných peněz, jež doktor pomáhá distribuovat... Musím říct, že hororové scény, třeba hned ta úvodní, či na hřbitově, fungují hodně dobře a lehce mohou připomenout slavnější mexické gotické horory té doby, Joaquín Cordero je v roli doktora Satana výborný a zpracování samotného Satana, postavy s blanitými křídly se také povedlo. Proto je smutné, že kromě hororových scén je děj docela nezáživný, lehce se vleče a i herci kromě doktora jsou dosti nevýrazní, což je obrovská škoda, protože tenhle kus potenciál na kvalitní horor určitě měl...(12.4.2014)

  • patho666
    **

    Úvodná scéna navnadí na hororovú atmosférickú jazdu, žiaľ vykľuje sa z toho nemastná neslaná zombie kriminálka.(10.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace