Policajti Fatty a Baldy sú dvaja nerozlučný parťáci, ktorí každý den potierajú zločin v Hong Kongu. Ich metódy sa však nedajú nazvať ako stopercentne legálne a svojmu šéfovi tak často krát spôsobujú nemalé problemy, z ktorých ich potom musí zakaždým vysekať. Miestny najväčší gangster, samozvaný Kokaínový Kráľ, je zákonom absolútne nedotknuteľný. A preto Fatty a Baldy, ktorí si veľa krát so zákonom taktiež hlavu nelámu, sú tí jediný správni chlapi, ktorý ho môžu dostať za mreže.

Herec Kuang Ni, ktorý stvárnil Fattyho otca, je taktiež scénaristom Sammovho staršieho snímku Enter the fat dragon. (kitano)

marko66

Síce moc akčné filmy nepozerám ale ak sa jedná o Akčnú komédiu tak to si rád pozriem, určite aj tento film patrí medzi filmy na ktorom sa zasmejete a nesmú chýbať ani skvelo nacvičené kung-fu prvky, Karl Maka je skvelým hercom a dotohoto filmu zapadá super taktiež jeho kolega Sammo Hung Kam-Bo, skvelý film na pobavenie, odoporúčam pozrieť. ()

karnifex

Ve třinácti bych si to asi užil víc (obzvláště akční scény, které mě teď už nudily), ale i tak jsem se dobře pobavil - to, že film prakticky nemá žádný příběh totiž bohatě vynahradí bezelstně naivní hongkongský humor.. ()

Masquerade

Bohuzel ceskej dabing vedlejsich roli byl podradnej a vyber nekterych hercu byl taky nestastnej,ale jinak je to velmi dobra akcni komedie. Neni to sice tak sileny jak je zvykem u Karla Maka, ale pokud nekdo ma rad akcni souboje, rozhodne se bude bavit. Samo hung predvadi hodne ze sve pohyblivosti. Pekny 4 hvezdicky ()

corobis

Super komédia na ktorej som sa nasmial že ma brucho bolelo, super česky dabing budem si musieť niekde tento film zohnať rád by som si ho pozrel ešte raz ()