Reklama

Reklama

Co by udělala Sophia Loren?

  • USA What Would Sophia Loren Do?
Krátkometrážní / Dokumentární
USA, 2021, 32 min

Obsahy(1)

Okouzlující krátký dokument o italsko-americké stařence, která miluje filmy a nachází oporu i radost v životě svého idolu ze stříbrného plátna – Sophie Lorenové. (Netflix)

Recenze (5)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Milý dokumentík o jedné Italoameričance (normální ženské, šťastné a spokojené manželce a matce, žádné fanatické uctívačce), kterou v životě inspirovaly a sílu jí dodávaly role (i osobnost) herečky Sophie Loren. Ani nevím, co si z něho mám odnést, ale náladu nezkazí. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Najprv som sa divil, že si dnes zaslúži dokument aj fanúšik hviezdy, ale dokument nie len o ospevovaní stále žijúcej legendy, ale nájdeme tu aj prvé kamerové skúšky Sophie Loren, keď mala len 15 a celkovo zábery zo začiatkov kariéry. Ak má byť dokument oslavou krásy, tak sa mu to podarilo dokonale. Pretože niektoré scénky tu prezentované boli fakt ako obrázok. Ale máme tu aj citlivú stránku Lorenovej a mnoho sa točí okolo lásky. ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele

První dokument, který jsem se Sophií viděla. Je to krásně a stručně natočené. Ráda bych se podívala i na jiný dokument, kde by její život byl více obsáhlejší. Ale tady spojily dva životní příběhy, které se na konci spojily a já byla neskutečně moc dojatá. Trochu mě to nakoplo v tom, že všechno je možné a jsem ráda za Nancy, že se mohla setkat se svým idolem, který jí doprovázel po celý život. Velice krásný, stručný a dojemný dokument. ()

Dr.film 

všechny recenze uživatele

„Nikdo v životě nedostane všechno, co chce. Nikdo. Ale všichni máme dost na to, abychom cítili, že naše životy jsou důležité.“ Italsko-americká fanynka Sophii Loren. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Věřte mně nebo ne, ale ke konci jsem byla dojatá a hned zítra opráším film Včera, dnes a zítra. O samotné ikoně italského filmu toho bylo napsáno neurokom a přesto mám někdy dojem, že je to stále málo. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama