Reklama

Reklama

Zlověstné tajemství

(TV film)
  • USA Obsessed with the Babysitter

Obsahy(1)

Elaine Davidsonová se živí jako dětská chůva a zároveň se spolu se svým přítelem Damonem připravuje na konkurz do profesionální taneční skupiny. Jednoho dne ji její zaměstnavatelka, Sofia Cartwrightová, varuje, aby před jejím manželem Adrianem nechodila v bikinách. Elaine má za to, že její zaměstnavatelka jen žárlí na svého manžela. Adrian Cartwright je k ní milý a Elaine se zdá, že je plně pohlcen svou profesí psychiatra. Když další den ráno dorazí do práce, najde ale Sofii v jejím pokoji mrtvou. Policie konstatuje sebevraždu předávkováním prášky. Nikdo totiž neví, že poté, co Sofie obvinila manžela z nevhodného chování k chůvě, Adrian Sofii otrávil léky. Adrian se zbavil své ženy a teď přemýšlí, jak získat dle něho povolnou a submisivní Elaine. K tomu, aby se mu to podařilo, musí nejdříve rozbít Elainin vztah s Damonem. Elaine vůbec netuší, že Adrian jí do bytu nainstaloval kameru, díky které ji přes internet sleduje. Když má tato kamera poruchu, Adrian do Elainina bytu dokonce vleze a zde omráčí Damona, který sem zrovna přišel. Jenže tím útoky nekončí.  Damonovi se za stěrači auta objeví podivné psaníčko, které samozřejmě najde Elaine. V psaníčku se píše cosi o úžasné noci, kterou měl Damon strávit se svou bývalou taneční partnerkou. To skutečně vyvolá roztržku mezi Elaine a Damonem. Elaine se po smrti Sofie teď více věnuje osiřelým dcerám mrtvé ženy. Adrian toho využívá a postupně Elaine zpracovává, aby zanechala tancování a věnovala se jen jeho dcerám. Když se za pár dnů na to dají Damon s Elaine opět dohromady při nácviku tanečního vystoupení, Adrian Damona znovu přepadne a tentokrát se ho pokusí utlouct montážní pákou. Vrah si ale nevšimne, že při činu ztratil manžetový knoflíček. Elaine přijde domů a napadne ji přehrát si DVD, které neslo označení Sofie a které sebrala Elaine v den Sofiiny smrti v domě mrtvé. To, co na obrazovce uvidí, ji šokuje. Na videu, které si Adrian nahrál na kameru, je smrt Sofie... (TV Prima)

(více)

Recenze (6)

Jaroslaf 

všechny recenze uživatele

V hodnocení naprostého cringefestu famózní čtyři hvězdy! Konec nádherně zničil veškeré dosavadní pokusy o thriller, skvěle! ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Veľká bieda, kde hlavná dievčina štvrtinu času doslova pretancuje, normálne to pôsobí ako zemiak v jablkovej štrúdli, vôbec sa to do deja nehodí a jej tanečky sú divákovi celkom ukradnuté. Tá thrillerová rovina je zase jednoznačná, záporák jasne stanovený, nemá čo prekvapiť. Herecké výkony bieda, najmä ten úchyl stále vypuľuje oči ako moriak, no proste fakt slabota. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Film typu "guilty pleasure", kdy víte, že by se líbil leda kachně po mozkové obrně, ale bez námahy vám přináší potěšení. Hlavní hrdinka je kočka s perfektní postavou, nadsamec také ujde. ()

John80 

všechny recenze uživatele

Muž, si najme opatrovateľku do ktorej sa zaľúbi a bude z nej chcieť urobiť náhradnú manželku a matku svojich deti,Žánrov thriller, ktorý sa dá pozrieť 2* ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama