Kass

Nadprůměrná gangsterka. Jasně, kostra příběhu je dost prvoplánovaná a ústřední boj o svědomí morálně lavírující Molly je podán hodně naivně, ale jinak zůstávají jen klady. Výborná režie Toda Browninga, díky níž si film udržuje slušné tempo a moderní střih. Sympatičtí herci v čele s Priscillou Dean, jež si role na hraně zákona vždy užívala. A nejlepší je napínavý závěr filmu, v němž se charismatický Lon Chaney začne násilně dožadovat svého práva na kořisti. Filmy studia Universal měly v téhle době koule a divák věděl na co jde. ()

PetraMishka

I když je obecné hodnocení nižší a téměř do konce jsem to cítila stejně, tak dávám nadprůměrné, protože jako gangsterka to má velmi dobré tempo, postavy a herecké výkony jsou civilní a uvěřitelné, výprava zajímavá a to dítě je prostě skvělé. Co dojem rušilo byla frekvence mezititulků a stav obrazu těsně před koncem, ale jinak tomuto snímku nemám vlastně moc co vytknout. ()

hans500

Dost dobrá němá gangsterka, režie Toda Browninga je kvalitní, herci odvádějí slušné výkony a Lon Chaney v roli gangstera je naprosto vynikající. Chaney si ve filmu zahrál ještě jednu malou roli a díky jeho perfektním maskérským dovednostem ani není poznat že je to také on. ()