The Chubbchubbs!

• Slovensko Chubb Chubbs
Krátkometrážní / Animovaný / Sci-Fi / Komedie
USA, 2002, 6 min

ChubbChubbs predstavujú mimozemské stvorenia, ktoré napadnú planétu, na ktorej sa nachádza úprimný, ale nemotorný hrdina Meeper a spievajúca diva ZyZaks. Meeper sa údatne pokúša varovať hosťov Ale-E-Inn, že im hrozí nebezpečenstvo. Zrazu sa ale sám ocitne zoči-voči najpríšernejším stvoreniam v galaxii. (genetique)

MDesign

Zábavné, milé, s narážkami na iné filmy a podareným vyvrcholením. Týmto všetkým sa môže The Chubbchubbs pýšiť, Oscara dostal zaslúžene. ()

yaqwsx

Na svou dobu geniální, dnes velice ale velice dobré. Každého potěší spousta odkazů na sci-fi a každého rozveselý optimistický příběh. ()

mauik

Velmi pekne. Animacia na tu dobu ohromna ale pribeh, ten bol fakt super. Stoji za pozretie a sprijemnite si 6minut zivota ()

erazmus

Jsou krátkometrážní filmy, které můžu vidět znovu a znovu (Dva mrazíci, For the Birds, Oktapodi, One Man Band, Vincent, atd.). Pak jsou filmy, které mě zaujali zpracováním a myšlenkou (Možnosti dialogu, Logorama, Luxo, Kiwi!, atd.). Třetí velkou skupinkou jsou pro mě humorné oddechovky, ke kterým se ale nevracím a mají jen odlehčit čas (Mater and the Ghostlight, No Time for Nuts...). A přesně sem The Chubbchubbs patří. Animace je taková, no prostě sterilní, a příběh sice hravý, lehký, ale nic nového nepřinášející a zas taková sranda to taky není. ()

MaryLou

ChubChubbs are coming ! Přišli, zase odešli a mně po nich zůstala namožená bránice. Bylo to hrozně roztomilý, místy hodně vtipný a dokonce ve mně i něco z nich zůstalo. Poprsí zpěvačky mě vážně překvapilo, civěla jsem na ni jako na přízrak ... a to prosím nejsem chlap. Robotí scéna mě vážně dojala ... why can't we be friends ? MaryLou is leaving ! ()