Bare Wench Project 2: Scared Topless, The

Campbell

Viděl jsem jen tenhle díl a teda páni.... Tohle jsem nečekal ani od Wynorského a to mám nakoukáno dost jeho filmů. Tohle řadím mezi ty horší. Rozuměj méně zábavné. Jo jsou tu pořádný kozy, a to říkám že fakt pořádný a pěkných holek je tu dost plus ještě jeden idiot jako křoví. Bejt ten chlap tak se asi zabiju když se přede mnou začnou svlékat ženský který mi nedovolí si sáhnout tak sakra....... Jinak i když tu jsou ty kozy tak přeci jenom po polovině filmu to začne trochu nudit. ()

Vishnar

Wynorski se opět vydal do tajemných hvozdů. První vědecký tým neuspěl, všechny čtyři dívky záhadně zmizely a jediný, kdo se z výpravy vrátil, byl jejich nosič a průvodce Lunk. Ten si ovšem moc nepamatoval.... "Vlezl jsem do jeskyně, potom nějaké bílé světlo.. a další, co si pamatuju, bylo to, že jsem byl zpátky v našem hotelu." Uběhl rok. Připravila se druhá expedice, která bude pátrat po minulé výpravě a také po záhadě kolem Bare Wench. Místo čtyř dívek je jich šest... a Lunk k tomu. Nikki Fritz hraje Nikki, která pátrá po své sestře Nikki. Stejná trasa, stejné dialogy, stejné scény... stejný noční teror :) Naštěstí dívky našly poznámky minulé výpravy, takže už od začátku ví, že je tajemný noční návštěvník nechá na pokoji, když si sundají trička. Zatímco v minulém díle se závěr snažil okopírovat Záhadu Blair witch (to snad nebyl až tak spoiler), tak tady to vezme ke konci nečekaný obrat :) ()

gumli odpad!

Ďalšia sprostosť od Jima Wynorskeho.Hneď na začiatku sa na diváka vyvalia obrovské kozy,film je hlúpy, o herectve ani nehovoriac.Wynorski vsadil na ceckaté dievčatá,prsia majú teda naozaj poriadne vyvinuté.A ukážu sa v celej nahote,a veľmi radi.Očividne sú to všetko lesby,je tam aj jedná lesbická akcia medzi dievčinami.Dej je primitívny,ba až stupídny,vlastne je to úplná sračka.Jediný dôvod prečo sa na takéto filmy asi pozerá,je ženská nahota.Ináč film nestojí ani za prd!!! ()