Reklama

Reklama

Reklama

Herečka

Filmy
2021

Die Luft, die wir atmen (TV film)

 

Je to jen úlet, miláčku

 

Sportabzeichen für Anfänger (TV film)

 

Stand up! Was bleibt, wenn alles weg ist

 

Stille Post

2020

König der Raben

 

Meister des Todes 2 (TV film)

2019

Das Leben meiner Tochter

 

Narušitel systému

Reklama

Reklama

 

Tonio & Julia – Wenn einer geht (TV film)

 

Viele Kühe und ein schwarzes Schaf (TV film)

2018

Die Affäre Borgward (TV film)

 

Endzeit

 

Petting statt Pershing

2017

Nebudu mlčet (TV film)

 

Říkej, co mám dělat

2016

Der mit dem Schlag (TV film)

 

Mein Sohn, der Klugscheißer (TV film)

2015

Anderst schön (TV film)

 

Chuzpe - Klops braucht der Mensch! (TV film)

 

Kommissar Dupin - Bretonisches Gold (TV film)

 

Obchodníci se smrtí (TV film)

2014

Alles muss raus - Eine Familie rechnet ab (TV film)

2013

Druhý domov - kronika touhy

 

Ranhojič

2011

Das Ende einer Maus ist der Anfang einer Katze (TV film)

 

Okno do léta

2009

Bleib bei mir (TV film)

 

Der Tiger oder Was Frauen lieben! (TV film)

 

Mama kommt! (TV film)

 

Mein Leben - Marcel Reich-Ranicki (TV film)

2008

Katie Fforde: Zkouška věrnosti (TV film)

 

Předčítač

2007

Blindflug

 

Ein spätes Mädchen (TV film)

 

Früher oder später

 

Liebe auf Kredit (TV film)

2006

Bettis Bescherung (TV film)

 

Die Könige der Nutzholzgewinnung

2005

Arnies Welt (TV film)

 

Doppelter Einsatz - Der Fluch des Feuers (TV film)

 

Mathilde liebt (TV film)

2004

Klassentreffen (TV film)

2003

Klub snů - Cesta za ženou snů (TV film)

 

Klub snů - Srdce v džungli (TV film)

2002

Baby

 

Die Hoffnung stirbt zuletzt (TV film)

 

Ein Engel und Paul

 

Mutanten

2001

Gnadenlose Bräute (TV film)

 

Zúčtování s minulostí

2000

Když děda miloval Ritu Hayworthovou

 

LiebesLuder

 

Recycled

1999

Männer und andere Katastrophen (TV film)

1998

Drop Out

1996

Kondom hrůzy

1994

Nah am Wasser (TV film)

Seriály
2022

Babylon Berlín

 

Epizoda 10 (S04E10)

 

Epizoda 8 (S04E08)

 

Epizoda 6 (S04E06)

  více epizod (2)
 

Doktor Ballouz

 

Leere Seiten (S02E01)

 

Místo činu

 

Murot und das Gesetz des Karma (S53E27)

2021

Bettys Diagnose

 

Der Schein trügt (S08E02)

 

Deadlines

 

Stein (E07)

 

Doktor Ballouz

 

Mara (S01E06)

 

Workaholic (S01E03)

 

Grüßen Sie meine Frau (S01E02)

 

Willkommen zurück (S01E01)

2020

Falk

 

Ehehygiene (S02E01)

 

Místo činu

 

Die Ferien des Monsieur Murot (S51E31)

 

Speciální tým Kolín

 

Wunschkinder (S18E04)

2019

Bettys Diagnose

 

Stillgestanden (S06E10)

 

Místo činu

 

Angriff auf Wache 08 (S50E28)

 

Murot und das Murmeltier (S50E07)

 

Sankt Maik

 

Sie ist wieder da! (S02E09)

2018

Der Kroatien-Krimi

 

Der Mädchenmörder von Krac (S03E01)

2017

Culpa - Niemand ist ohne Schuld

 

Die Falle (E04)

 

Die Zeugin (E03)

 

110 (E02)

 

Unten (E01)

 

Dark

 

Alfa a omega (S01E10)

 

Pravdy (S01E05)

 

Kriminalista

 

Esteřino tajemství 2. část (S12E07)

 

Esteřino tajemství 1. část (S12E06)

2016

Morgen hör ich auf

 

Místo činu

 

Es lebe der Tod (S47E33)

2015

Místo činu

 

Wer bin ich? (S46E40)

 

Speciální tým Kolín

 

Der Kölschbaron (S14E06)

2014

Místo činu

 

Im Schmerz geboren (S45E28)

2013

Kriminalista

 

Klan Sobottkových (S08E02)

 

Kriminálka Stuttgart

 

Undercover (S04E21)

 

Letzte Spur Berlin

 

Ungeliebt (S02E08)

 

Místo činu

 

Schwindelfrei (S44E33)

2012

Götter wie wir

 

Kriminalista

 

Zasvěcení smrti (S07E04)

 

Správná dvojka

 

Die Gottesanbeterin (E51)

2011

Kriminalista

 

Ztráta paměti (S05E08)

 

Místo činu

 

Das Dorf (S42E34)

 

SOKO Wismar

 

Umzug in den Tod (S09E10)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Letzter Abend DDR (S11E20)

2010

Danni Lowinski

 

Láska u fjordu

 

Letní příběh lásky (E02)

 

Místo činu

 

Wie einst Lilly (S41E31)

2009

Das Duo

 

Wölfe und Lämmer (E18)

 

Místo činu

 

Kassensturz (S40E04)

 

Otec Braun

 

Vrah přichází (E16)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Leichte Beute (S09E16)

2007

Commissario Laurenti

 

Tod auf der Warteliste (E03)

 

Hilfe! Hochzeit! - Die schlimmste Woche meines Lebens

2006

Bella Block

 

Das Glück der Anderen (E20)

 

Die Familienanwältin

2005

Krimi.de

 

Případ pro dva

 

Smrt ve věžáku (S25E03)

 

Speciální tým Kolín

 

Tod auf Kredit (S03E08)

2004

Místo činu

 

Janus (S35E11)

2003

Bella Block

 

Tödliche Nähe (E13)

 

Einmal Bulle, immer Bulle

 

Místo činu

 

Das Böse (S34E32)

 

Kolín - Fantom (S34E15)

2002

Der Elefant - Mord verjährt nie

 

Místo činu

 

Fantom v bytě (S33E26)

2000

Himmel und Erde - ein göttliches Team

1999

Die Pfefferkörner

 

Místo činu

 

Tödliches Labyrinth (S30E28)

1998

Ve jménu zákona

 

Die Erpressung (S03E14)

1997

Die Kids von Berlin

 

Kids von Berlin

 

Pobřežní stráž

1996

Ve jménu zákona

 

Auf und davon (S02E08)

1994

Dvojí nasazení

1990

Achterbahn

1987

Místo činu

 

Blindflug (S18E03)

1986

Großstadtrevier

Dokumentární
2012

Vom Reich zur Republik - Europas letzter Sommer (TV film)

1999

Killer.berlin.doc

Krátkometrážní
2021

Hitzig - Ein Saunagang

2019

Alternativen

2015

Idealer Ort, Ein

Host

Pořady
2014

MDR um 4

Scenáristka

Filmy
1995

Wilder Westerwald (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama