Reklama

Reklama

Carrie Henn

Carrie Henn

nar. 07.05.1976 (46 let)
Panama City, Florida, USA

Biografie (1)

Celým jménem Caroline Marie Henn se narodila 7. května 1976 v Panama City na Floridě. Díky otci, který pracoval jako důstojník u U.S. Air Force strávila Carrie velkou část svého mládí v Anglii, kde posléze v 11 letech ve škole v Lakenheath, prochází konkurzem, a přesto, že neměla žádné herecké ani divadelní zkušenosti, je obsazena do filmu VETŘELCI. Zde ztvárnila svou doposud první a pravděpodobně poslední filmovou roli. Roli malé dívky s jménem Newt, jež si vezme… (více)

Zajímavosti (10)

Vetřelci (1986)

  • Sigourney Weaver (Ellen Ripley) si vyžádala zrovna ne obvyklé právo zamítnout šíření jakýchkoli propagačních materiálů. Tohoto oprávnění pak užila např. při zákazu použití plakátu, ve kterém v jeskyni plné vetřelčích vajíček drží v náručí malou Newt (Carrie Henn). (Larrysbride)

Vetřelci (1986)

  • Väčšina hercov podstúpila povinný vojenský výcvik, ktorého sa úmyselne nezúčastnili Sigourney Weaver (Ripleyová), Carrie Henn (Newt), Paul Reiser (Burke) a William Hope (Gorman), aby boli rovnako ako vo filme mimo čatu. Nálada počas výcviku bola natoľko spontánna, že si herci vyzdobili svoje brnenie rôznymi ornamentmi, citátmi a menami bývalých manželiek. (Shakers)

Galerie (17)

Reklama

Herečka

Host

Pořady
1987

The 59th Annual Academy Awards - a.z.

Ovládací panel

Fanklub

(3)

Reklama

Reklama