foto

Vittoria Puccini

  • nar. 18.11.1981 (37 let)
    Florencie, Toskánsko, Itálie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Vittoria Puccini se narodila 18.11.1981 ve Florencii, kde také žijí její rodiče. Otec je právníkem a přednáší na univerzitě, matka je učitelka na základní škole. Má o dva roky mladšího bratra Daria. Vystudovala klasické gymnázium, podle některých zpráv začala studovat práva na univerzitě.

K herectví se dostala před šesti lety v roce 2000. Jak sama říká, jen tak pro zábavu šla na casting do filmu Tutto l'amore, a roli získala. Má za sebou účinkování v dalších televizních a filmových projektech, největší popularitu jí pochopitelně přinesla Elisy z Rivombrosy. V konkursu na roli Elisy porazila 300 konkurentek a producenty si získala nejen svou krásou, ale i perfektní jízdou na koni, kterou se speciálně kvůli tomuto projektu naučila.

Nyní žije se svým přítelem hercem Alessandrem Preziosim v Římě. S Alessandrem se Vittoria seznámila při natáčení první řady Elisy z Rivombrosy a 16. května 2006 se jim narodila dcera Elena.

kdoasi

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace