Reklama

Reklama

John Abraham

John Abraham

nar. 10.12.1972 (49 let)
Mumbaí (Bombaj), Indie

Biografie (1)

Bollywoodský herec John Abraham se narodil jako Farhan Abraham. Není překvapením, že tento vysoký a pohledný muž začínal v modelingu a vyšvihl se v tomto oboru mezi špičku. Předtím vystudoval ekonomii a získal MBA. Během let 2002-2011 byla jeho partnerkou herečka Bipasha Basu, která mu pomohla dostat se k filmu. Na jeho herecké možnosti nejprve upozornily hudební videoklipy, které točil jako model. Jeho prvním filmem se stal JISM (2003), za který si vysloužil… (více)

Zajímavosti (5)

Batla House (2019)

  • Postava Johna Abrahama založená na osobe Sanjeev Kumar Yadav sa vo filme nazýva Sanjay Kumar. Podobne sa vo filme volá jeho manželka Nandita Kumar (Mrunal Thakur), zatiaľ čo jej skutočné meno je Shobhna Yadav. (Grezocrusk)

Batla House (2019)

  • V rozhovore John Abraham odhalil, že keď sa stretol s policajtom Sanjeevom Kumarom, ktorého úlohu zohráva vo filme, spýtal sa ho, či sa po rokoch incidentu niekedy zrútil. Ten mu odpovedal, že sa chce zabiť. (Grezocrusk)

Madras Cafe (2013)

  • Na úkor filmové role policejního strážníka, rozhodl se hindský herec John Abraham (Race 2 (2013), Shootout At Wadala (2013)) shodit poměrně značnou část své svalové hmoty. "Musel jsem shodit velké množství svalové hmoty, neboť policejní strážníci tehdejší doby vypadají stejně jako každý jiný regulérní člověk. Když jsou obklopeni davem lidí, jsou k nerozeznání". Svůj boj s tělesnou hmotností přirovnal herec k filmovému snímku Cast Away (2000), v němž hlavní roli ztvárňuje americký herec Tom Hanks (Captain Phillips (2013), Cloud Atlas (2012)). "Rozhodnutí na celém svém finálním vzhledu bylo výzvou, velkou výzvou samo o sobě. Sebralo mi to skutečně velké množství energie a sebepřemáhání, dopracovat se k takovému chatrnému a zbídačenému vzhledu, který odpovídá právě postavě Toma Hankse. Ve skutečnosti tomu tak ale není. V tomto boji mým hnacím motorem Tom Hanks opravdu není". (Conspi)

Galerie (162)

Reklama

Herec

Producent

Host

Ovládací panel

Fanklub

(4)

Reklama

Reklama