Reklama

Reklama

Henry Golding

Henry Golding

nar. 05.02.1987 (34 let)
Kuching, Sarawak, Malajsie

Biografie (1)

Henry Ewan Golding je britský herec, model a televízny moderátor. Narodil sa v Betongu v Sarawaku vo východnej Malajzii. Jeho matka je Margaret Likan Goldingová a jeho otec je Clive Golding. Rodina žila takmer päť rokov v Terengganu. Potom, keď mala Henry osem rokov, presťahovali sa do anglického Surrey. Tam nastúpil do The Warwick School v Redhille. Keď mal 21 rokov presťahoval sa do Kuala Lumpur, aby sa venoval rolám pred kamerou po tom, čo pracoval ako kaderník… (více)

Videa (6)

Rozhovor 2 - Henry Golding

Zajímavosti (2)

Nebezpečná laskavost (2018)

  • Konec filmu se zásadně liší od knižní předlohy. Ve filmu Emily (Blake Lively) plánuje použít své životní pojištění, aby hodila svou vraždu na Seana (Henry Golding) a utekla do Evropy. V knižní předloze je tato část zachována, ovšem Stephanie (Anna Kendrick) se zamotá nevědomě do jejího plánu a je nakonec zatčena, díky čemuž Emily uteče. Dále je v knižní předloze Emily pouze dvojče, zatímco ve filmu je z trojčat, z nichž jedno zemřelo při porodu. A rozdílná je také smrt jejího dvojčete, které v knize spáchá sebevraždu, zatímco ve filmu ji Emily zabije. V knize si je Sean také vědom Emilina plánu. (hansel97)

Nebezpečná laskavost (2018)

  • Mnohé charakteristiky postav byly změněny od knižní předlohy do adaptace. Například ve filmu je Sean (Henry Golding) univerzitní profesor angličtiny, zatímco v knize pracuje na Wall Street. V knize jsou Sean a Emily (Blake Lively) skutečně bohatí, zatímco ve filmu mají finanční problémy. Stephanie (Anna Kendrick) je blogerka, zatímco ve filmu vloguje. (hansel97)

Galerie (64)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(3)

Reklama

Reklama