Reklama

Reklama

James Jude Courtney

James Jude Courtney

Zajímavosti (11)

Halloween (2018)

 • Ve filmu se vyskytuje řada odkazů na předchozí díly.
  - Původní Halloween (1978) připomíná například scéna se školním oknem, postava pod prostěradlem či pohled na bojem znavené hlavní hrdinky (ovšem v prvním filmu jen Laurie - Jamie Lee Curtis). Nůž zde drží pro změnu Lauriina vnučka Allyson (Andi Matichak).
  - Během koledování do Michaela (James Jude Courtney) vrazí dítě s přehrávačem na rameni, podobně jako se stalo v Halloweenu II (1981).
  - Michael zde také navštíví dámu v červeném županu a natáčkách, která si připravuje sendvič, stejně jako v Halloweenu II.
  -
  V čase 59:20 lze zpozorovat tři děti v kostýmech kostlivce, čarodějnice a dýně. To je odkaz na Halloween III (1982), v němž právě tyto masky byly součástí příběhu. 
  -
  Benzinka, u které novináři zastavují, je velmi podobná té z Halloweenu 4: Návratu Michaela Myerse (1988). Také zde se Michael staví u mechanika pro kombinézu.
  - Dvojice policistů hlídkující před domem Laurie připomíná dvojici policistů z Halloweenu 5 (1989).
  - Scéna z toalet na benzince připomíná scénu z Halloweenu: H20 (1998), kdy na odpočívadle zastaví matka s dcerou, která potřebuje na toaletu.
  - Novinář Aaron Korey (Jefferson Hall) se s Michaelem setká na toaletě a skončí podobně jako Joe Grizzly (Ken Foree) v Halloweenu (2007).
  - Dr. Sartainovi (Haluk Bilginer) šlápne Michael na hlavu podobně jako Howardu Boggsovi (Jeff Daniel Phillips) v Halloweenu II (2009). (baronGrga)

Galerie (15)

Reklama

Herec

Host

Pořady
1987

Nevyjasněné záhady

Reklama

Reklama