foto

Karine Vanasse

  • nar. 24.11.1983 (33 let)
    Drummondville, Quebec, Kanada
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Pochází z rodiny úředníků Conrada Vanasse a Renée Gamache. Narodila se v malém městečku Drummondville spadající pod provincii Québec v Kanadě. Od devíti let toužila stát se zpěvačkou nebo herečkou. V jejím snu ji rodiče, především matka, na počátku kariéry podporovali. Matka působila jako její manažer. Po výhře v řečnické soutěži začala ve spolupráci s matkou hrát ve francouzko-kanadských filmech a seriálech.

Debutovala v roce 1999 v seriálu DEUX FRÈRES. Za zmínku stojí hlavní role v dramatu EMPORTE-MOI (SET ME FREE), kde se ztotožnila s rolí dospívající dívky. Postupně jak čas plynul, tak se Karine objevila v několika místních seriálech. V poslední době se objevila v HLAVA V OBLACÍCH a PŮLNOC V PAŘÍŽI. Lze si jí také povšimnout v její vedlejší roli v roce 2009 v dramatu POLYTECHNIKA.

Průlom v její herecké kariéře přichází v roce 2011, kdy hraje jednu z letušek v seriálu PAN AM. Seriál byl bohužel i přes velké úspěchy zrušen. Karine ovšem díky svému půvabu a talentu, jaký předvedla, získala několik nabídek. A tak může její kariéra vesele pokračovat.

Miki8888

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace