Reklama

Reklama

Suzy Bae

Suzy Bae

nar. 10.10.1994 (29 let)
Kwangdžu, provincie Jižní Čolla, Jižní Korea

Biografie (1)

Bae Ji Soo, známá pod svým uměleckým jménem Suzy, je jihokorejská zpěvačka, herečka, modelka a členka dívčí skupiny Miss A. Suzy se narodila v Gwangju, Jižní Korei. Studovala Seoul Performing Arts High School a v roce 2009, při nepovedeném konkurzu Mnet Superstar K, zaujala průzkumníka společnosti JYP Entertainment. Jimi byla vytvořena skupina Miss A, se kterou v roce 2010 debutovala. Poprvé se na televizních obrazovkách ukázala v jihokorejském seriálu DREAM HIGH,… (více)

Zajímavosti (6)

Vagabond (2019)

  • Akční škola, kde Cha Dal-Gun předvádí své dovednosti je skutečná akční škola, kde Lee Seung Gi a Bae Suzy nacvičovaly své akční scény před natáčením. (Roby)

Vagabond (2019)

  • V rámci přípravy docházeli 3 měsíce před natáčením Lee Seung Gi a Suzy do akční školy, kde se připravovali na natáčení akčních scén. Oba dva cvičili velmi poctivě, aby jejich akční scény vypadaly přirozeně. (Roby)

Vagabond (2019)

  • Na předávání cen SBS Drama Awards 2019 získaly Lee Seung Gi a Suzy ceny pro nejlepšího herce a herečku v hlavní roli v mini-sérii a nejlepší seriálový pár za rok 2019. Dalším oceněným byla herečka Moon Jeong-Hee, která spolu s herečkou Lee Chung-Ah ze seriálu VIP (od r. 2019) vyhrála v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli za rok 2019. (Roby)

Galerie (45)

Reklama

Herečka

Host

Ovládací panel

Fanklub

(28)

Reklama

Reklama