Red Hot Chili Peppers živě v Slane Castle (2003) (koncert)

Vůbec tomu nerozumím jak se to mohlo stát. Osobně jsem na tomto koncertě nebyl, ale moje duše ano. Jediné album, které vyčnívá nad všechny ostatní interprety je "BY THE WAY" . Pokud bych měl ztroskotat na pustém ostrově tak "BY THE WAY" by mi stačilo k radosti i smutku, temperamentu, vášní a lásce. Forever in my heart RHCP ♥

Malý velký muž (1970)

V průběhu 147minut se moje bledá tvář křivila všemi směry a to i kolikrát dost výrazně prohloubilo již vytesané vrásky. Bravo Dustin.

50/50 (2011)

Pravdepodobne bych 50/50 obesel velkym obloukem, cist si predem info, ale to by byla velka skoda. Tema je sice choulostive a citlive, avsak neni zde podano syrove, nybrz tak jak to mam nejradeji, proste a obycejne LIDSKY. V prubehu sledovani jsem byl nekolikrat potesen momenty, ktere ve me evokuovali tajne, ale nerealne prani "Lidi chovejte se k sobe slusne, pomahejte si, milujte se, vazte se ;-) " +hvezda za soundtrack v souladu s filmem

Temný úsvit (2006)

Tom, Brad, Leo, Johny, Jake, Sean, jinej Tom, Bruce.. to jsou kapacity. Nekdo rika, ze Daniel Day to nehraje, ale proziva. Ale to co predvadi Christian - diky nemu 5* a pro me herec numero uno.

Pohled na lásku (2013)

Nemalou chvilku se přášilo v archivu na tuto romantiku v "Allenovském" hávu. Moje hodnocení neovlivnilo ani překontrolování tvůrce :) a ani postupné vychladnutí červeného doporučení na modré. Již od počátku mě příběh zaujal a ve spojení s délkou a spádem dávam 5.

Trabantem Jižní Amerikou (2014) (seriál)

Východoevropská seriálová perla :) Nečekejte nudný dokument, ale road show movie 21st., která Vás vtáhne už od znělky až po titulky. Gratulace boys (y) a zároveň přeji good luck na klokanech :D (Trabi - forever) P.s. Pamatuji jak otec letoval zapalovačem děravý plovák od benzínu :D

Marley (2012)

Nejsem rasta, ale Marley rozhodně dohlédne dál než na načančaný Vary. Nesta forever - PEACE BLACK/WHITE.