Hlavně nezávazně (2011)

Myslím, že od žánru komediální romantika se toho nedá očekávat přespříliš, takže nechápu to nízké hodnocení. Dle mého názoru to splnilo všechno co mělo. Mám poslední dobou problém najít nějakou komedii, u které bych se vážně smála, ale tady se to povedlo, a ne jednou. Všechno je tak bezprostřední, tak trochu dětské a zábavné, že to vykouzlí úsměv na tváři. Příběh mi také vůbec nepříjde hloupý, z mého pohledu spíš klidně realistický s komickými prvky navíc, a co bychom asi měli chtít více? Je to takový lehce nadprůměrný film do nepohody :o)

Hledání Země Nezemě (2004)

Finding Neverland je snad nejkouzelnější film, který jsem kdy viděla, film, ve kterém se každý alespoň na chvíli vrátí do dětských let a snad i na chvíli zapřemýšlí nad tím, co se to s lidmi děje, když vyrostou, dospějou, a najednou nechápou dětskou fantazii a hry, které jim samým dřív byly vlastní...Úžasné záběry na to, jak Barrie dokáže celé dny trávit s dětmi, hrát si s nimi a pokaždé tak odcházet do jiného světa fantazie, a pak se vrátí ke své ženě, která už dávno není dítětem a nedokáží si navzájem porozumět. Ale ačkoli se nám film snaží namluvit, že když věříme, může se stát všechno, tak nic netrvá věčně a ke konci filmu se drsně vracíme do reality. Vše je uděláno tak plynule a nenásilně, že celým filmem proplujete jako na loďce, a když doplujete, zbydou vám jen oči pro pláč :o)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

To čeho jsem se bála se stalo skutečností... Kniha mě moc nebavila, tak jsem doufala, že se Jacksonovi povede zajímavější film. On ale místo toho, aby děj zvednul, ho ještě víc zakopal tím, že se ho snaží roztáhnout na tři filmy! Co bude v těch dalších dvou jsem vážně zvědavá. Každopádně se na to dívá docela hezky, stejně jako na LoTRa, hezké kostýmy, hezké krajinky, hezká hudba...problém je ten, že u toho prostě usínáte, protože se tam nic krom těch hezkých obrázků neděje...

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Hobbit není o ničem jiném než o hezkých obrázkách... což bohužel na dobrý film nestačí... a už vůbec ne na tří hodinový film. Opravdu nechápu, proč se z malinké knížky udělaly tři tříhodinové filmy. Všechno je roztahané, ten čas je naprosto přehlcený zaplácávkama a téměř nic tam nemá pořádnou vypovídací hodnotu... Přijde mi, že polovinu filmu tvořil výlet trpaslíků v sudech... :-/

Holka z předměstí (2007)

Polovina dialogů je naprosto prostoduchá, hloupá a kýčovitá, stejně tak jako polovina scén. Asi jednou dvakrát za film jsem se trochu pousmála, ale jinak jsem spíše zírala co všechno za stupidnosti ještě uslyším z úst dvojice Gellar, Baldwin. S. M. Gellar prostě hrát neumí a ničím mě nezaujala, velkým zklamáním je tu pro mě ale A. Baldwin, protože ten podle mě není nijak špatný herec. To co ale předvedl tady tomu ani trochu nenasvědčuje. "Holka z předměstí" nemá vůbec šmrnc, tempo, nic se tam neděje a celý smysl filmu mi asi taky trochu unikl. Jednu hvězdičku dávám za to obrovské málo co tam bylo ucházejícího.

Hořkých sedmnáct (2016)

Řekla bych, že tenhle film mluví z duše mnoha puberťáků :-) Problém je, že ne z té mé a pro mě byl problém, se s takovou postavou sžít, protože to je přesně ten typ člověka, který mi odjakživa vadil. Přesto je to zpracováno celkem dobře a nenudí to. Jen máte chuť Nadine trefit pěstí do nosu, aby si pozornost nevyvolávala sraním všech okolo.

Hotel Transylvánie (2012)

Já se opravdu skvěle bavila, je tam spousta vtípků a legračních situací. Všechno krásně plyne a člověk se ani chvilku nenudí. Jednoduše je to povedená pohádka :-)

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Sem tam to bylo dost vtipný, sem tam to bylo míň vtipný a sem tam to taky nebylo vtipný vůbec....hlavní co to ale bylo je to, že to bylo nehorázně dlouhý a spíš sem u toho místy usínala, než abych se z plných plic řechtala.

Hunger Games (2012)

Výsledný dojem je takový, že to není zas až tak zlé, jak mnozí tvrdí....na druhou stranu to ani neni v ničem moc dobrý :oD Fakt je ten, že je to zdlouhavý, že je to ve svý podstatě i vcelku nezajímavý, postavy jsou o ničem, vlastně není k vidění nic co by stálo za pozitivní řeč, za to za tu negativní je toho více... nějakým způsobem se ale stalo, že mě to docela bavilo a líbilo se mi to pozorovat....tak asi za to takové hodnocení :o)

Hvězdný prach (2007)

Když jsem se rozhodla pustit si tento film, čekala jsem, že to bude jen nějaké průměrné fantasy, ale je to něco mnohem víc. Je to krásný příběh a ještě ke všemu vtipný. Neustálé komentování princů bylo super a hlavně Robert de Niro byl vynikající, když tančil balet v šatičkách. Tenhle film má v sobě tudíž podle mě vše co by mít měl.