Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 14 bodů
Jezinka
Radka Kovářová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Krimi
Animovaný
Western
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Československo
Velká Británie
Francie
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Pýcha a předsudek
(1995)
Červený trpaslík
(1988)
Simpsonovi
(1989)
Profesionálové
(1977)
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka
(1972)
Matyáš Sándor
(1979)
Dobrodružství kriminalistiky
(1989)
Firefly
(2002)
Avatar: Legenda o Aangovi
(2005)
Návštěvníci
(1983)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
14 bodů
Fanklub
(19)
lenuse
honajz
mau
Zmiu
sklennenka
mibara
Mantis
Rochester
mambo
aninaji
adelajn
JLH
AnneEliot
Galenius
Amala
PoNoruška
SedRicK
Oswaald
Trepak