Doktor od jezera hrochů (2010)

Na to že to měla být komedie, byla dobrá jen scéna s hadem jinak to byla nuda a předvídatelné klišé.

Dopisy pro Julii (2010)

Jedna z nejtuctovějších romanťáren co jsem kdy viděl. Naprosto šablonovitý, předvídatelný děj, od prvních minut filmu zasazený do Itálie. Přídomek drama a komedie není vůbec na místě protože se člověk při filmu nemá čemu zasmát, natož se strachovat jak to dopadne. ;-)

Dostaň ho tam (2010)

Kopačky byli lepší , ale i tak tohle byla celkem fajn neotřelá komedie.

Exmanželka za odměnu (2010)

Celkem fajn mix mezi komedií a krimi filmem. Kdo nemá rád Jennifer Aniston může si hvězdičku ubrat.

Chlupatá odplata (2010)

Celkem pohodový film pro děcka, ale ten konec to je fakt fraška, že i dětem to musí připadat trapné. Fraser nám nějak ztloustnul a nejlepší byly v podstatě závěrečné titulky.

Chůva v akci (2010)

Na akční film je to podprůměr, na komedii poměrně taky ale když to beru jako rodinný film tak je to nadprůměr. Jackie i ve svých letech celkem válí.

Jonah Hex (2010)

Moc jsem se na film těšil, a docela jsem se zklamal. Vůbec to nemá atmosféru z komiksu, je to celé zamotané a splácanina a nevytrhne to ani krásná Megan Foxová. Měli se více držet předlohy a udělat to víc komorní s důrazem na atmosféru.

Kniha přežití (2010)

Začátek filmu fajn, dobrá atmosféra, drsňák co se potuluje v postkatastrofické krajině a jen tak ho někdo neobalamutí. No a pak se to zvrhne na nesmyslnou křesťanskou agitačku plnou nesmyslů a trapný konec. Mila Kunis je celkem kočka a i s G. Oldmanem a D. Washingtonem nehráli vůbec špatně, jen kdyby ten scénář byl co k čemu.