Vetřelec (1979)

Asi už jsem moc stará a digitálně přemlsaná na to, abych z toho měla také takový zážitek,jako většina lidské populace. a moc mě to mrzí.

V měsíčním světle (2019)

Je to tak. První polovina skvělej nářez. A od klasické scény: "Seš blázen, jdi se léčit," (Srsly - to je v současném tisíciletí fakt hi-tech sci-fi tak brutálně neuvěřitelné?) už mě svrběl prst na tlačítku Forward. Veeelká škoda zprzněného potenciálu. PS: Nehledě na fakt, že detektiv naprosto ignoruje onen vyšší princip ("She's killing innocent people!" - wtf??), což nechápu už vůbec. PPS: Proč mu to řekla až tak pozdě? Fakt by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby mu to řekla o 18, ne-li 27 let dřív. Možná leda to, že by neměl zku*venej život.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Někdy trochu přiblblé, jinak klasika na motivy kriminálky. Pro odpolední doplnění hluku v pozadí ideální.

Vřískot 4 (2011)

Jak já tu starého Robertse dceru nesnáším! <- nicméně toto neovlivnilo mé hodnocení.

Vyproštění (2020)

Parádní jízda, až na to do očí bijící nenásilí na dětech, které pak způsobuje fatální konec (a za což dávám hvězdu dolů - reálně by se s těma maléma hajzlama rozhodně tak necrcali a taky prostě tu finální vystřelenou kulku tomu zjizvenému harantovi nepřeju a ne a ne)...

Vyproštění 2 (2023)

Asi to není úplně hlavním záměrem filmu, ale jednička i dvojka pro mě skvěle fungují jako digitální antikoncepce.

Vzpomeň si (2015)

A to je přesně ten důvod, proč se malí haranti nenechávají běhat po podniku, kurva drát!