Minimalism: A Documentary About the Important Things (2016)

Někteří tady asi využívají veškerá svá tři nervová zakončení k šťourání se v nose nad pivem v hospodě, a tak už jim nezbyla žádná další mozková kapacita k pochopení podstaty dokumentu. To jest, že peníze vám štěstí nekoupí, takže je nemusíte závidět, ani se obklopovat pozlátkem drahých movitostí, které vám prázdnotu v životě nevyplní. Dívali jsme se vůbec na stejný dokument? Neviděla jsem tam ani žádné rádoby spasitele, ani žádné houmles obydlí. Pouze lidi, kteří v životě něco dokázali (pravděpodobně narozdíl od zde přítomných zapšklých pseudochytráků), mají přímou zkušenost s životem v luxusu a kteří se snaží předat dál své zkušenosti, že bez peněz o nic extra nepřícházíte, protože hodnoty plnohodnotného života jsou úplně jinde. Ne každý cestu bohatsví může vyzkoušet, a tak se vám snaží tuto věc přiblížit alespoň zprostředkovaně.. Když už nic, mohli jste si aspoň zapamtovat citaci Jima Carreyho. Ale vysvětlujte něco přesně takovým, co se v dokumentu mlátili o krabice s přístroji, beztak aniž by věděli, k čemu je vlastně používat. You can never get enough of what you don't really want.

Mizerové (1995)

Ty kecy na manželku byly děs. PS: Vtípek ohledně hlubokého hlasu Willa Smithe v českém dabingu teda moc nevynikl.

Moje krásná čarodějka (2005)

Willa Ferrella asi už nikdy nebudu mít ráda. V tomhle filmu mi nepřišlo absolutně nic vtipného. Nehledě na to, že jsem celý film měla nutkání onen program, na kterém film bežel, neprodleně přepnout.

Mory Vratislavi (2018)

Svým způsobem neotřelý námět, byť stále zapadající do vzorce "vraždy podle předlohy". Škoda jen té (na dnešní dobu) krátké stopáže, kdy na mě vše mělo až moc rychlý spád a nedokázala jsem si tak jednak vytvořit k hlavním postavám určitou potřebnou vazbu, a také mi pak nedávaly určité pasáže smysl - mimo jiné např. v tom směru, jak to ten vrah vůbec dokázal (ať už šlo o proces zločinu, až nadpozemské přesvědčovací schopnosti, nebo především! osychrování rozdílu mezi vraždou a sebevraždou u posledního úmrtí ve filmu).

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Tolik nuceného smíchu se jen tak nevidí.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Hvězdička za Zaca Efrona. Ten hlas je fajn. Vanessa mi svým hlasem absolutně nesedla, je to na mě až moc monotónní ječák. A příběh... Kde? Já tam žádnej neviděla.

Muž z oceli (2013)

Lidi jsou tak titěrní a hloupí. Jak brablenci. Probíhá tu válka bohů a do toho člověk obtěžuje jak hmyz svými trapnými a neškodnými zbraněčkami, a to i toho, kdo se snaží je chránit.

Nenávist (2020)

Dvě slova: RIP Kayako