Bruce Springsteen: Brilliant Disguise (1987) (hudební videoklip)

Kuchyně a stolička na které sedí Boss s kytarou a zpívá...Kamera jej snímá z povzdálí a pomalu se přibližuje. Zdá se vám to málo? Minimalistické ale o to více působivé.

Springsteen on Broadway (2018) (koncert)

Takhle Bruce jen s kytarou a harmonikou jsem měl možnost vidět naživo. Nyní po mnoha letech jsem si zážitek zopakoval při záznamu z jeho koncertě na Broadway. Tentokrát ovšem prokládá jednotlivé písničky skutečnými příběhy ze svého života, které jsou k přečtení v jeho vlastní rukou napsané autobiografii Born to Run. Ty skoro dvě a půl hodiny jsem ani nedutal...

Král (2019)

Historické drama, které víc než bitvám se věnuje dialogům v kterých je síla. Výborný scénář a herci mezi kterými bezkonkurenčně kraluje v roli hlavní velice talentovaný Timothée Chalamet. Bohužel taková dobová dramata se dnes točí spíš sporadicky.

Dálniční hlídka (2019)

Styová gangsterka o dopadení nechvalně známé dvojice Bonnie a Clydea, která spíš než akcí oplývá dobře napsanými dialogy.Herecky sázka na jistotu.

6 underground: Tajné operace (2019)

Výsledek doplácí na to, co jako diváci máme na Bayových filmech tak rádi.Takhle bohužel máme pouze sebestřednou režisérovu onanii, která ve výsledku kašle zcela na diváky.

Irčan (2019)

Scorsesemu se opět povedl mafiánský majstrštyk, který se skvěle vyjímá vedle jeho Mafiánů a Casina.

Western Stars (2019)

Můj idol největší vydal v roce 2019 nejenom album Western Stars jako ryze studiové, ale navíc ještě jako živý záznam s vystoupení ve stodole na svém pozemku.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Rychlou a zběsilou akcí s hláškami nabitý Spin-off, kde mě pouze vadil záporák Brixon, který jakoby sem zabloudil z jiné slavné sci-fi série. Ale jako vždy:"Rodina je základ."