Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 971)

plakát

Kukačky (2021) (TV seriál) 

Málokdy mě domácí produkce natož původní televizní seriál a ještě k tomu ze současnosti nadchne. "Kukačky" jsou světlou výjimkou a svoje nadšení tedy dávám patřičně najevo. Lidsky krásné, dobře napsáno a obsazeno. Skvělých 13 večerů strávených ve společnosti dvou rodin, kterým bylo po porodu vyměněné dítě. Závěrečný díl mě emočně dostal. Během písně mého oblíbence Bruce Springsteena "Dream Baby Dream", která podkreslila konec příběhu mě i slza ukápla...

plakát

Kukačky - Epizoda 13 (2021) (epizoda) 

Konec mě dostal a doslova rozsekal. Lidsky krásně emotivní finále podkreslené písní mého nejoblíbenějšího zpěváka Bruce Springsteena... Povedený seriál.

plakát

Útok v Salisbury (2020) (TV seriál) 

Chybí tady v databázi čtvrtá část.

plakát

Kukačky - Epizoda 9 (2021) (epizoda) 

Přijít na nevěru manžela a uvařit čaj s citronem... No to je silný kafe. Tady scénaristé byli mimo mísu a já poprvé hodnotím jenom dvěma hvězdičkami.

plakát

Rapl - Nástřel (2016) (epizoda) 

Dobrý a vtipný Product Placement:"Nechcete jít taky (do kina pozn.). Prej je to dobrý!"... A záběr na plakát s filmem Gangster(ka) s Hynkem Čermákem...

plakát

Dámský gambit - Vidlička (2020) (epizoda) 

Mám rád rozdělený obraz do několika oken. Ve filmech šedesátých let to bylo dost používané. V tomto díle šachové partie odehrávající se v několika okýnkách mě připomněly léta dávno minulá... Paráda.

plakát

Božena (2021) (TV seriál) 

S hodnocením bych šel minimálně o hvězdičku výše, ale díky dnešní češtině, kterou se v seriálu mluví, nemohu. V době, kdy Božena Němcová žila byl český jazyk poněkud jiný.

plakát

3Bobule (2020) 

Moje tušení, že písnička k filmu Hvězdáři od Kryštof bude lepší než film samotný, se do puntíku vyplnila...

plakát

Mank (2020) 

Film, každým okénkem, dýchá starým (dobrým) Hollywoodem. Dokonce jsou i v pravém horním rohu značky - trojúhelník a kolečko - pro promítače, tak jak to dříve bývávalo.

plakát

Hudba mého života (2019) 

Ano, Springsteenovy písně jsou také hudbou mého života.

Reklama

Reklama