Zákeřná setkání (2020)

Negro thriller "Fatal Affair" kterým Netflix vsadil na jistotu. Je to natočeno jako podle mnohokrát použité šablony. Vše je předvídatelné a rutinní.

Osvícení (1980)

"Wendy! Miláčku! Světlo mého života... Já ti neublížím. Nenechala si mě domluvit. Řekl jsem," Já ti neublížím. " Jenom ti vymlátím mozek z hlavy."... Hrozivé dechberoucí finále.

Vraždy v kruhu - Láska je černý kůň (2015) (epizoda)

Velmi dobrá epizoda, kterou opět sráží ke dnu zbytečné řeči o tom v kterém znamení je vyslýchaná osoba narozená. No a oblečení mladé vyšetřovatelky Pavlíny si představuji poněkud jinak. Takhle tady vypadá jako sexuální pracovnice nejspodnější kategorie a ne jako policistka. Kam jen dali kostyméři oči.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Atmosférické, ponuré a... Doctor Sleep předčil moje očekávání. Nečekal, že tak skvěle naváže na Kubrickův Shinning.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Sám od sebe mě tento seriál o kterém jsem vůbec nevěděl doporučil Netflix, který mám předplacených. Velice moc děkuji. Fakt moc dobrá zábava.

365 dní (2020)

Drsný mafián, borec s postavou jako ze žurnálu, co nemá problém kohokoliv odkráglovat si unese polskou pipinu, které dá lhůtu 365 dní aby se do něj zamilovala. Pokud mu sama nedá on se prý o ní pokoušet nebude... Jo a týpek měl ďábla mezi nohama, řekla ona svojí věčně zlité kamarádce potom co mu dovolila se nechat od něj protáhnout. "365 dní" je typem filmu, který se odehrává v prostředí o jakém se nám může jenom snít a způsobem jak je natočený je zcela srovnatelný s produkcí Playboye, kterou vyrábí pro svůj erotický TV kanál.

Konec zločinu v Americe (2020)

Byť cool a drsně se tvářící akční thriller je hlavně díky balastu kolem dobře nasnímaná nuda. Přepálená stopáž kdy mi místy připadalo,že se tvůrci nechtěli loučit ve střižně s již natočeným materiálen a tak to potom ve výsledku dopadlo.

Le Mans '66 (2019)

Vůně benzínu, spálené gumy a rychlá závodní auta v pravdivém příběhu o tom jak to tenkrát bylo, když automobilka Ford zkonstruovala závodní vůz, který vyhrál proslulý závod Le Mans. Skvělé.

Vdovy (2018)

Kriminální thriller, kde nic není tak jak to na první pohled vypadá. Chytrý scénář, dobrá režie a v neposlední řadě herecké obsazení.