Neřízená střela (2010)

Ono si to těch pět asi úplně nezaslouží, ale já prostě nemůžu jinak. Bill Nighy i Emily Blunt (která se nenápadně ale jistě dere do mé top 10) byli neodolatelní. "Tony, pojď se podívat, co se stane, když si řádně nevyčistíš zbraň."

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

je to průměrné, možná až podprůměrné, ale dá se to přežít...:-) každopádně pro děti určitě bombastická podívaná;-)

Pod jednou střechou (2010)

Jak napsal Malarkey, blobsti a nesmysly, ale i vtipné pohodové scény. Já se zasmála, Sophie byla rozkošná a ten nápad je taky tak nějak neokoukaný. Prostě neurazí. Sice úplně nenadchne, ale pohodovka na zhlédnutí to je:-)

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Roztomile naivní, po první sérii seriálový průměr, u kterého se pěkně odpočívá. Jen by to chtělo už nějaké to rozuzlení, začíná to být natahované. Jsem zvědavá, s čím přijdou scénáristé dál... moc ale nedoufám v óbr objevy, snad mě to překvapí. :-)

Red (2010)

Tak tohle bylo moc:-)) Hláškovací film, který by si člověk nechtěl nechat ujít, pokud se chce pobavit;-)

Sociální síť (2010)

Vidím to úplně stejně jako Galadriel. Film člověk brzy zapomene (ano, známkuju ho tu až po nějaké době od zhlédnutí, a že by zanechal stopu, to se fakt říct nedá), a tak se ptám: Co je na něm probůh za pět hvězd?!

Tamara Drewe (2010)

3 hvězdičky s odřenýma ušima... je to zamotané, že by se v tom ani hlavní představitelka nevyznala, ale občas se tam najde perla, která člověka fakt potěší;-)

Tupíři (2010)

pobavilo:-) ovšem některé scény se naopak vůbec nepovedly...

Varieté (2010)

Jo, ty čtyři jsou trochu nadhodnocené, ale nemůžu si pomoct - ta hudba a taneční čísla... mlask;-)