Na vlásku (2010)

Já se perfektně bavila. Neustále jsem se rozplývala nad Maximem (koněm) a chameleonkem, hlavní hrdinové na jedničku... zápletka super:-) Nemusím být dítě, abych dala 5 hvězdiček:-)

Nebezpečné známosti (1988)

čtyři a půl - musím to nějak rozlišit s Valmontem, který se mi líbil o něco méně. Colinu Firthovi totiž naprosto chybí ten správný šmrnc, aby jeho Valmont byl jako ten Malkovichův. Tomu to prostě hned kouká z očí.:-) Naopak se mi asi víc líbila de Merteuil Anette Bening. I když Glenn Close ji možná dokázala podat lépe... no, však víte, jak to myslím:-)

Něco se děje (1998)

Pro ty, co mají rádi Bollywood, bude tenhle film lahůdkou. Krásně naivní, střeštěné a sladké, ale takové to prostě je. A Shahrukh Khan je jedno velké charisma. Chápu, proč je takovým fenoménem a jeho obsazení znamená trhák. S Kajol by mu to jiskřilo, i kdyby to nebylo v plánu.:-) U tohohle filmu jsem si ani nevšimla té šílené stopáže, kterou disponuje většina bollywoodských snímků, prostě to jelo jak namydlenej blesk.:-)

Neřízená střela (2010)

Ono si to těch pět asi úplně nezaslouží, ale já prostě nemůžu jinak. Bill Nighy i Emily Blunt (která se nenápadně ale jistě dere do mé top 10) byli neodolatelní. "Tony, pojď se podívat, co se stane, když si řádně nevyčistíš zbraň."

Nesmrtelná teta (1993)

Jedna z mála novějších pohádek, co se povedly.

Nesnáším tě, lásko (2021)

Kdyz jsem kdysi cetla knizku, hned jsem si ji zamilovala. A kdyz jsem zjistila, ze ji zfilmovali, musela jsem se mrknout. Na filmu bych nasla plno chyb a minusu, ale furt to melo jiste kouzlo.

Netvor (2011)

Opravdu netuším, jaké pohnutí smyslů mě dohnalo ke sledování tohohle (a vlastně i dokoukání). Aha, prvotně to byla účast Neil Patricka Harrise... a ne, ani on to nepozvedl. Přesto mu dávám hvězdičku, protože je i tak jediným světlým místem... bohužel, protože ten námět by se určitě dal zpracovat kvalitně.

Neuvěřitelná láska (2009)

Velice mě potěšila camea Sylvestera a Denise a budovy nemocnice z Grey's Anatomy.:-)) Je to typický bollywood v hollywoodských lokacích, hlavní hrdinové jsou roztomilí, jen mě mrzí, že nám režisér vystříhal tolik scén, které pak ukázal v jedné písničkové sekvenci... fňuk :-)