Proroctví (2009)

Já nevím... téma dobré, ale celé to byly tři filmy v jednom... a jak všichni víme, ani u šamponů nefunguje blbé 2in1, tak proč by tady mohlo fungovat něco, co má ještě o jednu ingredienci víc?

Prvních 100 (2014) (seriál)

Musim zvysit hodnoceni. Strasne mi to prirostlo k srdci. :-)

Předtucha (2007)

Je to děravé jako ementál, pointa nikde... hodinu a půl dlouhá nuda (ještě, že jsem to viděla v autobuse student agency:D)

Přežít (1993)

Kdysi dávno (ve věku, kdy jsem to ještě vidět neměla) jsem to zhlédla v televizi. Dodnes si pamatuju scény pojídání masa, které ve mně zanechaly nesmazatelnou stopu. O to víc mě překvapilo, že při opětovném dívání se jsem si říkala, jak je vtipné porcování pečeného kuřete. Ale tak to je jen taková perlička, jinak je to skvělý film... a představa, že bych tam s nima byla, je příšerná.

Push (2009)

No, čekala jsem od toho mnohem víc... Pěkně mě to zklamalo - je to nevyužité, zápletka tragická... celkově tragické a hvězdičky pouze za Dakotu:-)

Pýcha, předsudek a zombie (2016)

Ježiši, to byla kravina. Dala bych jednu hvězdičku, ale že jsem se fakt zasmála, jsou to dvě. :D

Ranařky (2021)

3,5 hvezdicky. 😁

Rande naslepo (2006)

Jako některé dialogy byly vyloženě stupidní... teda bylo jich celkem dost:D Ale pár vtipných scén tam bylo;-)