Smallville (2001) (seriál)

První cca tři-čtyři série se musí vyloženě přežít. Pak je to trošku lepší, ale pořád žádná sláva. Celé jsem to zvládla zhlédnout jen díky některým vedlejším postavám. Tímto děkuji Chloe (která nevimproč už v desáté sérii nemá skoro žádnou roli) a Oliverovi, který se tam objevil až vcelku pozdě. :) Ale tak pokud máte rádi DC komiksy, tak se tam sem tam nějaký ten důvod ke sledování najde. :) Celkově je to průměr (některé díly jsou perly, některé odpad), ale těch prvních pár sérií tomu neodpustím. Zároveň jim taky neodpustím, že neodpravili/neodklidili/prostě se nezbavili Kristin Kreuk dřív. Její postava mi lezla krkem od prvního dílu. Jo a Tom Welling je ucho, ale v pozdějších sériích se na něj už kouká celkem dobře.:-)

Sněhurka a lovec (2012)

Je to něco mezi třema a čtyřma. Má to svoje plusy, ale i mínusy. Například proslov před bitvou byl vyloženě stupidní... a taky mi to přišlo trošku roztříštěné - někde čuchnem, ale nedotáhneme to do konce a nespojíme to dohromady, což je hrooooozná škoda. A některé věci byly vcelku nedořešené, což mě taky zamrzelo. Na druhou stranu to mělo atmosféru, Theron byla famózní sociopatka a Hemsworth je prostě k sežrání (a ten Claflin jako taky není špatnej:D).

Sněhurka - Příběh hrůzy (1997)

To už je taky doba, co jsem to viděla... Vím, že mi to přišlo originální a Sigourney byla skvělá. Ovšem i tak si pamatuju ten pocit 'nedotaženosti'.

Sociální síť (2010)

Vidím to úplně stejně jako Galadriel. Film člověk brzy zapomene (ano, známkuju ho tu až po nějaké době od zhlédnutí, a že by zanechal stopu, to se fakt říct nedá), a tak se ptám: Co je na něm probůh za pět hvězd?!

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Většina z těch pár dílů, co jsem viděla byl hodně slabý průměr-podprůměr. Jeden-dva byly naopak dobré a povedené, což tenhle skvost televizní zábavy vynáší až na tři hvězdičky:-)

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Naprosto souhlasím s Gemini, pro mě to byla skvělá oddechovka:-)) A Paula jsem si zamilovala, rošťáka jednoho:D

S.S.D. - Spojení nenavázáno (2008)

Hudba na konci byla skvělá. Na filmu se mi ale nejvíc líbilo, že jsem se (jako povaha mírná, která moc nemusí násilí) nemusela koukat, jak ty borce vraždí. (alespoň povětšinou:-)) Na začátku byla skvěle stavěná hororová atmosféra. Škoda, že to nevydrželo až do konce. Pořád si ale myslím, že je to celkem koukatelné.