Zámek hrůzy (1999) odpad!

Jen nechápu, proč to vzniklo...:D

Šíleně smutná princezna (1968)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek... Perfektní Vondráčková s Neckářem. "A nohy? Ty nejsou vidět... Hm, mám pro ně jen jedno slovo Óóóó." Králové jsou dokonalí... a co teprve ti rádci?!:-) Pohádka, na kterou se dívám pokaždé, když ji v televizi zmerčím;-)

xXx (2002)

Za matičku Prahu:D

Jen přes její mrtvolu (2008)

Hlavní je hrdinka nesympatická, není tu jediný důvod, proč by si s ní chlápek, co truchlí po smrti snoubenky měl něco začínat... Možná, že Longoria je měla udržet opravdu od sebe a bylo by to lepší:D Prostě NUDA

Sunshine (2007)

Ten konec, ten konec... Mohli si to odpustit, nejsou to přece američané;-)

Divoké vlny (2007)

Scény ze zákulisí jsou výborné, námět je taky skvělý. Bohužel mi ale celý příběh přišel nějak moc uspěchaný, proto film dosahuje jen průměru ve svém žánru. Rychle nabyl, rychle pozbyl. Už druhý den si to pamatujete jen matně...

Bestiář (2007)

Hlavní hrdinka je kr*va (nebo se tak alespoň chová)... to ale není to nejhorší. Děsivější je ta 'pravděpodobnost' celého 'díla'. Už jste někdy potkali tolik ujetých charakterů na tak malém place?!

Eva tropí hlouposti (1939)

Klasika... Skvělá ztřeštěnost, která sedí Gollové i Novému jako nové šaty. 'Jdeme louuupit, pssssst!!' Nezapomenutelné;-)