Domácí mazlíček (2008)

Anna Faris je pravá blondýnka:D Některé gagy jsou vtipné, ale celkový příběh je katastrofální...;-)

Divoška (2008)

Inu prvoplánové, předvídatelné (jako že zítra je pondělí a já se budu učit) a klišoidní... ale má to svoje anglické kouzlo:D Prostě normální blbost na sobotní odpoledne, u které nemusíte mozek ani mít, natož ho zapínat;-)) I přesto dávám tři hvězdičky, ježto ten úlet nebyl zas až taková hrůza...:-)

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Simon Pegg prostě kraluje. Bez jeho britského přízvuku, šarmu a vtipu by film nebyl ani poloviční. Sice je to malinko průhledné, ale ani tak se téhle komedii nedá uzmout přízvisko 'jedna z nejzábavnějších z poslední doby'.;-)

Temný rytíř (2008)

Už při titulcích jsem zoufala, proč to jen nemělo delší stopáž! Úžasný film s ještě úžasnějšími herci. Říkala jsem si, že ty ódy na Heatha snad ani nemohou být pravdivé... ale ony byly! Seděla jsem celou dobu přikovaná a pokaždé když se Joker objevil na scéně, hltala jsem ho... sakra, asi si to půjdu pustit znovu!

Batman začíná (2005)

Před Temným rytířem jsem si to musela pustit znovu, ježto už jsem film téměř zapomněla... a nechápu, jak se mi to mohlo stát! První půlka je úžasná a neotřelá. Nedíváme se na klasického hrdinu, který se přes noc stane superhrdinou. Bruce se jím stává postupně... a přeci se neutopí v žádném závalu klišé a patosu...:-) Podle mého jedna z nejlepších komixových adaptací (a to píšu jen proto, že jsem se vzápětí podívala i na toho Temného rytíře:-))

Interview s upírem (1994)

film vtáhne do děje a člověk se nemůže odtrhnout... jeden z nejlepších upírských kousků;-)

VALL-I (2008)

Dobrá, trochu toho ponaučení se nám snaží vecpat, ale kdo by se na to ohlížel, když má před sebou rozkošně žvatlajícího Wall-Eho!:-) Nad technickou stránkou jsem vážně jen zírala, začátek mě odrovnal. V Pixaru jsou prostě dokonalí profesionálové! Romantika to byla mnohem lepší než kdejaká "lidská". Wall-E si tak získal moje srdce:-)