Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

směle si troufám říct, že to je nejhorší film, jaký jsem kdy viděla:D

Frank (2014)

Byla to spravna uchylarna. :-) Nevim, jak by to s hvezdickama dopadlo, kdybych film opravdu 'videla'. Byla jsem totiz na promitani pro nevidome a jen obcas jsem si pasku pres oci vytahla, abych nacouhla a neusnula (ale to filmem fakt nebylo, to ta paska, vecerni hodina a unava z prace!).

Futurama (1999) (seriál)

cože?! Já ještě nehodnotila Futuramu? Škandál! Každopádně je to můj každodenní večerníček, na který nedám dopustit. A myslím, že ho mám snad ještě radši než 'Simpsny':-)

Gabriel - Anděl pomsty (2007) odpad!

Chuť vypnout to mě přepadla už po úvodních titulkách. Chce to odvahu, měla bych dostat metál, že jsem to vydržela až do konce.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Ty chyby mě vůbec nezajímaj, protože jsem si v kině ty dvě hodinky parádně užila... a na Ryana a Anthonyho se prostě pěkně kouká.:p

G. I. Joe (2009)

K uzoufání špatné... měla jsem pocit, že scénárista byl při psaní na kokainu:-)

Gothika (2003)

Tam za to stojí snad jen ta písnička... která se tam stejně nehodí:D

Great Expectations (1999) (TV film)

Knižní předlohy se to tak nějak drží, nedrží, ale rozhodně stojí za vidění. Justine Waddell a Ioan Gruffud ztvárňují Estellu a Pipa skvěle.:-)

Green Lantern (2011)

Nakonec to nebyl takový průser jaký jsem čekala podle nejrůznějších recenzí...:-)

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Kurt je patřičně slizký, ale jistě si nejednou řekne, že s těmahle holkama si teda začínat neměl.:-) Zoe as herself předvedla, čemu se říká kaskadérský job:-)