Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Klasická dvojka - všeho musí být více...takže je to bláznivější, akčnější a řekl bych, že i možná vtipnější než jednička. Na druhou stranu má pokračování i mnohem více negativ - je trapnější, hloupější, přeplácanější, příběh a chování postav často nedává smysl, ze studentů udělali totální blbce, kteří by měli být zavřeni někde v ústavu. Jednička se mi líbila, od dvojky jsem čekal minimálně to samé, ale bohužel...

Pixely (2015)

Strašná blbost, ale na druhou stranu akční, vtipná a celkově originální blbost. Já Sandlera a jeho partu mám docela rád, už vím, co od jeho filmů očekávat, prostě vypnout mozek, nehledat žádnou logiku, zbytečně nepřemýšlet a jen se nechat bavit. Normálně bych dal asi jen dvě hvězdy, ale za Ashley Benson (OMG !!!) dám ještě jednu navíc.

San Andreas (2015)

Skvělý Dwayne, nádherná Alexandra, pár slušných napínavých scén, ale slabé efekty. Celou dobu mě bavilo a to je důležitý. Nebýt poslední "americké" minuty, možná bych dal i 4 hvězdy.

Špión (2015)

Slušná komedie, ve které jednoznačně vévodí Jason Statham.

Méďa 2 (2015)

Mnohem lepší než jednička (na scénu s Liamem či na volení témat do improvizace jen tak nezapomenu)

Jurský park (1993)

Jeden z nejlepších filmů všech dob, pro mě srdeční záležitost, paráda ve všech ohledech....

Jurský svět (2015)

Sice předvídatelný děj a závěr, ale jinak pozitiva. Dobří herci (Chris Pratt je opět super), výborné efekty, příjemná hudba, která využívá jak Williamsovo hlavní téma, tak i přichází s tématy novými. Velice se mi líbily i odkazy na první Jurský park, slušná dávka akce, hromada nových dinosaurů a pak i několik docela vtipných okamžiků. Není to žádná bomba, ale baví to, kouká se na to dobře a v některých okamžicích to přímo hřeje u srdce (přílet do Jurského světa, finální bitka). Trevorrow to zvládl, skvělá práce. 8/10

Kung Fury (2015)

Skvělá akční jízda plná hlášek a chytlavé osmdesátkové hudby.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Moje GUILTY PLEASURE. Film, který můžu vidět pořád a pořád dokola a neomrzí se mi, výrazně tomu napomáhá i luxusní dabing.