Krvavá neděle (2002)

no nevím proč bych tomuto DÍLU neměl dát 5 hvězdiček. Ještě jsem neviděl autentičtější film jako je tento. Tohle je prostě realita v podstatě. Krutá a syrová realita, kde přežije jen ten nejmazanější a to britská vláda. Mám rád filmy o IRA a všemu s tím spojeném. Mám rád autentické filmy, tohle je král realistických filmů. Umučení krista je oproti tomu nic.

Choking Hazard (2004)

velmi zajímavý zombie film, který chvílemi hodně baví a pak opět nudí žvásty pana doktora. Jeden z rozporuplných filmů pro mě. Patrasová byla z toho nejlepšího.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Je to Burton, je to dobré, ale něco by mi k dokonalosti scházelo...snad něco novéh. Protože když vím že je to od Burtona, tak to bude dobré, prostě se to dá očekávat. ale co naplat, žádná hitparáda se nekoná, je to prostě klasika, ani černá ani bílá, je originální, ale je taková.85 %

Všemocný (2011)

Bylo to ukrutně dobrý. V podstatě fantazjiní film o jedinci. Nevím proč bych neměl dát plný počet. 90 %.

Lovci lvů (1996)

Velice nadprůměrný snímek. Napínavý a srdce trhající počin, který ani chvilku nenudí. Vše začíná poněkud nevinně až se to nakonec strhne v krvavou lázeň s mistrem Remingtonem. Je to film který se tak nějak vymyká většině toho na co jsme zvyklí.

Ocelová pěst (2011)

Je to celkem vzato o ničem. taková mainstreamová klasika z amerických dílen. Možná to zacuká v oků, popíchne u srdce, ale jinak nic nedá. Je to ale zábavné a není to příliš dlouhé. Takže vlastně, proč ne?

REC (2007)

Námět poměrně klasický, herci průměrní, jen ten samotný děj je místy napínavý. A hlavně, rychle to utíká, ani jsem nevěříl tomu že to trvalo déle než hodinu. jako zdroj večerní zábavy bez nutnosti přemýšlení, dobrý. čtvrtou hvězdičku dávám za toho kluka co byl nahoře na půdě, to jsem se opravdu ale opravdu lekl :D

Warrior (2011)

Romanticko sportovní filmek, kterémui nic nechybí. Je to velmi povedená záležitost. Mám rád zápasnické filmy a fandím těmto sportům. Takže proč ne.

The Art of Flight (2011)

Jsou to sportovci a bohatí lidé, ktečí využívají svých možností a dopřávají si mimo sportu i rozmarů. Ale proč ne? Líbil se mi styl dokumentu, prostředí, no vlastně všechno. Parádní dokument o umění snowboardingua. Já prkno miluji a proto mám rád i ten film.

Tělo jako zbraň (2007) (pořad)

Typicky americké a ,,na pohled" ale pro příznivce bojových sportů a všeho podobného velmi zajímavý dokument.