Thor (2011)

Velmi hezká fantasy podívaná, která je velmi dobře udělaná a sedí k ní dobří herci. Bohužel je tenhle počin místy až přesycen akčními scénami a efekty. Kdyby těch efektů bylo o 90 % méně zasloužil by si Thor o jednu třídu lepší hodnocení.

Velká ryba (2003)

Čekal jsem že to bude něco nadmíru hezkého, ale ne takovýmto způsobem. Fantastické veledílo mistra Burtona.

Alenka v říši divů (2010)

Neshledávám jedinou vadu na kráse tohoto úžasného snímku. Po celou dobu orchestru fantazie jsem byl přikován k posteli.proto hodnotím nejvíce jak mohu

Holky to chtěj taky (2001)

Pár dobrých momentů tam bylo, ale jinak neuvěřitelná blbina pro děcka v pubertálním období.

Antikrist (2009)

Naprosto excelentní a dokonalý začátek, který probouzel všechny mé smysly. Ta hudba, černobílá kamera a to kolem...No prostě nemám slov.Další dějství bylo ve znamení hnusohororu, poměrně zajímavého, ale kromě krvavé ejakulace nic nového pod sluncem. 3 žebráci byli zajímaví no a epilog byl famozní stejně jako začátek. Za prolog a epilog dávám 1 a půl hvězdičky jinak bych dal stěží jednu hvezdičku.

Tenkrát na Západě (1968)

V souboji dvou nejlepších a nejuznávanějších westernů soutěží Hodný, zlý a ošklivý versus Tenkrát na západě. Tenkrát na záppadě je geniální, ale Hodný zlý a ošklivý je ještě geniálnější. Tenkrát na západě má všecko dobré, ale Hodný zlý a ošklivý ještě lepší. Pro mě bude good, bad and the ugly vždy lepším, ač vím že spousta lidí se mnou nebude souhlasit. howgh domluvil jsem

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Perfektní herecké obsazení, skvělé zápletky a neočekávaná vyústění dělají z věznice jeden z nejlepších filmů. Ač považuji za lepší Hodný, zlý a ošklivý, už jen kvůli hudbě a dal bych mu 7 hvězdiček, tak vykoupení z věznice bych dal 6 :)

Divoká banda (1969)

Divoká banda nemá ten správný náboj, alespoň pro mě. Hudebně také žádný zázrak, herecké výkony jsou perfektní, ale nemohu se zbavit dojmu, že to byla nuda...

Vrahouni (2010)

Ani se mi o tom nechce psát zdlouhavé hodnocení. Pan a paní Smithovi byli o něco lepší, ale tak jako tak, oba dva filmy jsou průměrný.

Člověk bez osudu (2005)

Mnohokrát se mi tajil dech, neviděl jsem lepší dílo z období II.světové války. Je to skvěle natočené a příběh je více než zajímavý. A hlavně není přítomn to hollywoodské pozlátko.