Zlatá horečka na Klondiku (1979)

moc pěkný příběh o ,,Jacku Londonovi".nemohu dát jinak než plný počet, protože příroda, vlastnosti Londona a emoce mě uchvátily.

Liga výjimečných (2003)

První půlka filmu si určitě zaslouží 4 hvezdičky, ta druhá již tolik kvalit nemá, proto ať chci nebo ne, vychází mi toto hodnocení

Van Helsing (2004)

Mám rád upírské filmy, a ač tenhle byl opravdu v některých místech hodně přehnaný, přece jen se na to dalo dívat.Rozhodně se mi moc líbilo prostředí kde se natáčelo a za to dávám o bod více.

Válka termitů (2006)

Viděl jsem mnoho dokumentů, ale tenhle je opravdu moc povedený.90% si určitě zaslouží.Akorát mi bylo líto černé královny, celou dobu jsem černým mravencům fandil a nakonec dopadli takhle.

Rain Man (1988)

Rain Man je třpytivý, ale není všechno zlato co se třpytí.Nenamítám nic proti hereckému výkonu Hoffmana, ale když si to shrnu, tak celkový pocit z filmu lze hledat i u jiných.Prostě dvě postavy, kde jedna je ta arogantní a druhá ublížená, ale ke konci filmu vznikne láska jako trám.Tudíž ve své podstatě nic až tak originálního co by mě pohltilo.Nuž dobrá, 80%

Pozemšťan (2007)

Perfektní, za poslední dobuj jsem neviděl film s lepším námětem.Fakt perfektní dílko na které se možná ještě několikrát podívám.Perfektní myšlenka, že člověk i kdyby žil pořád, nebude nikdy nadčasový .90%

Rob Roy (1995)

Ten závěrečný souboj tam moc nesedí.Před soubojem říkali že nebudou žádný sviňárny, jinak byl ten souboj velice věrohodný.Nesnáším kordy a Rob Mc.Gregor asi taky.

Tetsuo (1989)

Ze začátku jsem zíral s otevřenou hubou, pak jsem to začínal chápat tak trochu, ale posledních několik minut, souboje s druhým monstrem, už pro mě bylo nudných.Jinak ovšem určitě snímek který se jen tak nevidí, je originální a dobře zdůrazňuje dnešní svět plný vymožeností, které už vlastně člověka ovládají.

12 opic (1995)

Tak ten konec jsem moc nepochopil, měl bych se podívat na opice znova.Za posledích 5 let jsem určitě neviděl lepší scifi než je tohle.

Komando (1985)

Jako taková hodně oddychová zábava je to dobrý, ale jinak to stojí za .....