• Krátkometrážní
  • Hudební

Westworld (2016) (seriál)

1. série - 80%

Stranger Things (2016) (seriál)

1. série - 85%, 2. série - 90%

Skam (2015) (seriál)

1. série - 65%, 2. série - 70%

Mr. Robot (2015) (seriál)

1. Série - 70%

Vinyl (2016) (seriál)

1. série - 95%

Mozart in the Jungle (2014) (seriál)

1. série - 100%, 2. série - 95%, 3. série - 85%, 4. série - 85%

Městečko Pines (2015) (seriál)

1. Série - 85%, Nejoblíbenější postava: Theresa.

Scream (2015) (seriál)

Nejprve se mi vůbec do seriálového Vřískotu nechtělo, jelikož absence Wese (děkuji za vše mistře!) a Kevina a ještě k tomu ta ne úplně povedená maska. Nakonec mi zvědavost nedala a ... byl jsem překvapenej. Sympatické postavy, nová mytologie vraha a v podstatě celkově nový přístup je velkým plusem téhle série. Na druhé straně však v druhé polovině seriál dle mě začíná trochu ztrácet tempo a atmosféra by vyžadovala trochu více utužení, tak nějak jsem narozdíl o filmů ten všudypřítomný strach z jakého rohu vrah vyskočí, moc nepociťoval. Pak je tu ta ironie, že scénář který nabízí výborné odkazy, jak na původní filmovou tetralogii, tak na spoustu filmů, obsahuje i spoustu klišé a to i těch teen, přičemž si nemyslím, že to bylo záměrem (v některých případech ano, ale ve spoustě očividně ne). SPOILER: A nakonec ty úmrtí, přece jenom je vidět, že tvůrci si chtěli nechat postavy do další série, u čehož se obávám, že možná bude na škodu věci. Sám jsem ve skrytu duše doufal, že půjde o formát Skins a další série se bude zaobírat úplně novou partičkou. Uvidíme. 1. série - 65%, 2. série - 55%.