„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)

1983 - a u nás se točilo prvotřídní Sci-fi, které někteří ohodnotili odpadem. Natočit to v té době v Hollywoodu tak to bylo slavnější než E.T. ......

Králova řeč (2010)

Komorní životopisné drama s minimální výpravou a rozpočtem, ale s maximálním dopadem. Celý film směruje k pětiminutovému proslovu, který mnozí znali a věděli co čekat. Přesto jeho podání v kombinaci s Beethovenem vyráží dech a způsobuje husí kůži.

Doktor Martin (2015) (seriál) odpad!

S Donutilem v čele, jděte do pjdele, to bych grcal, to bych blil, multikulti Donutil ......

Donšajni (2013) odpad!

Přemýšlím, co za člověka může tomuhle dát tři a nebo snad i více hvězd ...... Přiznám se bez mučení, neviděl jsem to celé a nedokážu si představit žádnou situaci za které bych se k tomuto chtěl vracet byť by jen na pět minut.

Strašidla (2016) odpad!

Nové morální dno - gag o kočce dokazuje, že Troška je obyčejné hovado s morálkou islamisty ...... více k tomu není třeba dodávat. Bojkotujte, odpadujte, tohle to je prostě moc - je třeba ukázat kde má čmelák žihadlo. EDIT - je k smíchu, jak tady "spravedliví pracující po práci se bavící v kině" dělí lidi na intelektuály s vínem v ruce a poctivé pracující pekaře s potřebou se bavit ..... :-D to je gól. Věřte mi takhle to nefunguje. I takový skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále, protože inteligence není nemoc bohatých a snobů. Ale na faktu, že Troška točí zvrhlé odpady kterým se směje jenom momentálně zaostalý, to nic nezmění

Sebevražedný oddíl (2016)

Už Raubíř Ralf ukázal obrovský potenciál sloganu I'm bad, and that's good. Filmu se dostalo obrovské podpory a pozornosti, PR jelo naplno (Jared Leto vyzve Ledgera o titul nejlepšího Jokera) ...... Tak co se sakra podělalo? Podělalo se toho evidentně dost, protože film je průměrný tak moc, že by se dal používat jako etalon průměrnosti. Nepoučeni z paskvilu Superman vs. Affleman se snažili tvůrci tentokrát překonat padoucha z Temného rytíře, potažmo všechny padouchy temné Nolanovy série. Úkol tedy nelehký, ale proveditelný (pokud se vyvarujete jedné chybičky, která samozřejmě přišla). Bohužel scénář a herecké výkony opět zklamaly. Leto nejenže nikoho nevyzval, ale udělal z Jokera klauna ve špatném slova smyslu (Joker z Temného rytíře je prostě jen těžko překonatelný, podle mě bylo lepší jeho postavu úplně vynechat, protože se tady žádné kladné body získat nedaly => zato ztratit se jich dalo ve srovnávání hodně). Smith je již delší dobu naprosto sterilní herec upadající do rasistické ublíženosti (promarněná šance - film o zločincích a černých tak málo, přitom se na kriminalitě podílejí procentuálně naprosto zásadně) a tady to dal opět najevo, jeho znuděnost byla vzhledem ke gáži kterou dostal divácky urážející. Co se vyloženě povedlo byla postava Harley Quinn. Jednak proto, že je to postava nová, tedy nepopsaná a divák nebude srovnávat. Jednak proto, že Margot Robbie se povedlo najít tu správnou směsku mezitím být k politování, sexy a dostatečně zlá a úchylná. Celkově si z toho filmu pamatuji několik hodin po projekci pouze ji. To je za 175 miliónů poměrně hodně tristní.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Jako už mnohokrát v poslední době => velmi slabé pokračování už tak dost špatného prvního dílu. 30% = 1 ušmudlaná hvězdička

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Pořád si myslíte, že "umělci" jsou elita národa a že mají právo vyjadřovat se k tomu jak má zbytek žít? Že jsou taková morální pochodeň, kompas co ukazuje co je správné a co ne? Tak v tom případě jste asi debilové ......

Padesát odstínů černé (2016) odpad!

Proboha proč toho čokoláda nechají dělat takové věci? Kdyby si raději uříznul hlavu v přímém přenosu - to by pobavil daleko více lidí

Krotitelé duchů (2016) odpad!

Feig si za frenetického potlesku pomateného zbytku sufražetek vytáhl z kalhot svůj mikro penis (kompenzace v jeho "dílech" jsou nepřehlédnutelné) a přede všemi pomočil klasiku žánru ....... Natočit špatný film - to se stát může. Natočit totální propadák - i to se stává. Ale natočit remake, který totálně dehonestuje předlohu - to se neodpouští