Áčko (1997) (pořad) odpad!

Když se řekne Áčko - vybaví se mi za: a) skvělá parodie z České sody a teprve za b) zoufalá diskusní trapnost v podání neuvěřitelně nesympatických a lidsky trapných moderátorů kterým dominovala zoufalá Wolfová.

Alenka v říši divů (2010)

O hvězdu lepší než Avatar. Spousta extra herců jako Depka, Bonham-Carter, Rickman, Fry.

Alien vs. Predator: Redemption (2010) (amatérský film)

Je smutné, že v podstatě toto amaterské dílo fandů lehce předčí scénáristické paskvily AvsP 1+2. Bohužel současná filmová tvorba je tak zparchantělá, že už tomu není pomoci

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Dětský film dabovaný severní uherštinou ..... no comment (hlavně když na divokém východě od nás je čeština v jakékoliv tvorbě trestána pokutami). Jediný důvod co mě napadá je ten, že chtěl producent kopírovat realitu v které na Čr pořádají nájezdy laciné dutohlavé zlatokopky (slečinka plastik-romovopíchavá nebo zkusilajsemJardu Volopichová (jak přiléhavé příjmení).

Amadeus (1984)

Střet geniality s průměrností. Miloš Forman se řadí rovněž mezi ty geniální

Anděl na horách (1955)

Jako spousta jiných - i mě tady příjde budovatelské nadšení mnohem tluměnější a neničí tak výrazně celek jako u prvního dílu.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Potom co jsem viděl všechny díly - edit a 5 hvězdiček. Jednoznačně nejlepší reality show a kuchařský pořad v ČR

Arthur (2011)

Asi jen pár lidí ví, že je to remake. A z mého pohledu remake těžce nepovedený

Avatar (2009)

Někde mezi 3-4 ale vzhledem k tomu kolik lidí dalo bezmyšlenkovitě 5 tak raději ty 3. Forma opět zvítězila nad obsahem a Cameron potvrdil, že dokáže lidem vymýt mozek (jak jinak si vysvětlit ty návštěvnosti na Titanicu a nyní u tohoto). S Avatarem mám jasný osobní problém - zatímco audiovizuální orgie mi nevadí pokud mají něco navíc (třeba Star Wars má Jedi rytíře) tak tady je občas prázdnota do očí bijící. Připomínalo mi to více než hodně první "interaktivní" počítačové hry .......

Avengers (2012)

Neskutečně nudné. Je až neuvěřitelné s přihlédnutím k tomu, že všichni z ostatních sérií hrají své hrdiny i tady, jak plytké to je. Scénář na úrovni Transformers 3.