Jack – Zabiják obrů (2013) odpad!

Věřím, že většina k tomu přišla obdobným způsobem jako já - že si buď sami stáhli nebo nechali stáhnout Jacka Obrovraha ....... :-D musím říct, že Asylum jsou opravdu nezapomenutelní :-)

Já, Claudius (1976) (seriál)

Neskutečně kvalitní televizní seriál. S velmi ubohou výpravou a minimálním rozpočtem vytřískali autoři maximum. Herecké výkony jsou na nejvyšší úrovni v historii seriálů - Brian Blessed, Derek Jacobi, John Hurt, Patrick Stewart, Patricia Quinn. Navíc s přibývajícími léty neztrácí na kvalitě, právě naopak.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Jen lehce průměrné, jenže ..... Smoljak, Svěrák, Vondruška, Weigel, Čepelka, Brukner - jejich hlášky a jejich humor to jsou perly. To co tam za pár vteřin na plátně stihli nasekat je neuvěřitelné. Napočítal jsem více než 50 hlášek které si z toho pamatuji naprosto přesně a zná je skoro každý. Nýtek, miniatura, kolik třešní tolik višní, stále kvoká, úplatek, lustr, výplata 5,50.-, neber úplatky. Celým filmem se táhne právě tento druh humoru. Kvůli tomu stojí za to i akceptovat Sobotu.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Klein točí věci jen průměrné a nedotažené do konce - z tohoto vždy vyčnívaly pouze originální trilogie a Dobří holubi. Poslední (opravdu doufejme) Básníci jsou taky takoví, asi jako příliš slabý vývar, který ještě navíc někdo zapomněl dochutit. Najíte se, ale žádná hitparáda to prostě není a davy Vám na to nepůjdou. Což je trochu paradox, protože kvalitativně jsou v kinech navštěvovanější mnohem horší věci. Holt češi raději nejlevnější instantní polívky z Vietnamu - takže jejich koněm je Zdeněk Teplajzník a Nova.

Jak jsem přežil (2009) (seriál)

Tak o dvě třídy méně povedené Soukromé pasti - chce se říci bezostyšná čínská kopie a podle toho kvalita vypadá

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Bohužel tentokrát už to slušně nejde. Odpad je to jen do té chvíle, než Martincová se Sypalem otevřou huby. Pak se začne dít něco co nemá obdoby. Proboha jak se tomu může někdo smát? Já vydržel sedm strašlivých minut, na více jsem neměl. Tento humus si nezaslouží být ani mezi těmi nejhoršími filmy - toto není žádný film. MIMOCHODEM NA TOMTO SE TOTÁLNĚ A NAVŽDY ZNEMOŽNILA CINEMA - 40% - nechte se tam všichni vyšetřit a začněte psát o něčem čemu rozumíte. Film to rozhodně není

Jedna kočka za druhou (1993) odpad!

Nemohu jinak. Afektované a přehrávané hysterické záchvaty. Fuj

Jeepers Creepers (2001)

Film má dvě poloviny přičemž ta první je výborná a ta druhá totálně stupidní a ubohá. Škoda. Kdyby dokázali autoři atmosféru první půlhodiny natáhnout na celý film, tak by to byl jeden z nejlepších hororů. Takhle je to o něco lepší tucťák

Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994) odpad!

Když jsem viděl tento film, tak ač zapřísáhlý nepřítel čehokoliv nedemokratického, zejména cenzůry, musel jsem litovat, že toto bylo vpuštěno do kin. Takováto zhovadilost se jen tak nevidí. Spolu s Playgirls 1,2 a zejména Nahotou na prodej je to to nejhorší co kdy běželo v kinech. A to do tohoto hodnocení počítám i normalizační úvodníky. Ty byly alespoň v něčem profesionální

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Pořád si myslíte, že "umělci" jsou elita národa a že mají právo vyjadřovat se k tomu jak má zbytek žít? Že jsou taková morální pochodeň, kompas co ukazuje co je správné a co ne? Tak v tom případě jste asi debilové ......