Wednesday - Prokletá dívka Wednesday (2022) (epizoda)

Popravde trochu sklamanie. Ortega je pekná a gloomy pohľad jej svedčí, ale jej hlášky vyznevajú strašne naplocho. Neviem, či je to ňou alebo scenárom či strihom, ale celkom dosť ma to irituje. Spolubývajúca je nudná. Chlapci nie sú vizuálne zaujímaví. A v celej epizóde okrem scén v kaviarni vlastne nič extra hlavná postava neurobila, len sa tvárila, že je nad vecou, čo dnes robí polka stredoškolákov.

Leopard Skin (2022) (seriál)

Veľa (pre príbeh zbytočnej) ženskej nahoty v postupne sa krišťaľujúcom príbehu hŕstky netradičných postáv, ktoré sa neveľmi dobrovoľne spoločne zdržiavajú v jednej odľahlej vile. 2 roviny - čo sa deje teraz a ako sa jednotliví ľudia dostali do svojej situácie. V súčasnej slabej konkurencii obstojné, bola som zvedavá, čo bude ďalej.

Menu (2022)

Pozeráte na hromádku pracháčov, ktorí jedia prečačkané jedlá... a ani sekundu sa nenudíte. Príjemne prekvapenie, ktoré mi zbehlo veľmi rýchlo.

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Fajné. Vytknúť ide kdečo, ale CGI a kostýmy majú MEGA a aj s touto stopážou je to dostatočne akčné aj pre ľudí ako ja.

Enola Holmesová 2 (2022)

Má to akciu i viacmenej prekvapivé zvraty, no ako celok je to veľmi... no vlastne to nie je veľmi nič. Ledva ledva dopozerané.

Bílý lotos - Ciao (2022) (epizoda)

Idk. Fajn herecka zostava a toninu asi nastavuju dobre, len... proste uz vieme, ze su vsetci bohati a nestastni, nak nemam az taku potrebu pozerat na nich niekolko dlhych hodin, kym par z nich neumrie.

Médium - Jackpot (2022) (epizoda)

Až na posledné minúty sa nič moc nedeje a neukazuje.