Lekce chemie (2023) (seriál)

Nebola som presvedcena a aj som si uprostred dala pauzu, ale ked som potom dopozerala druhu polku... vlastne sa mi to pacilo a bola som spokojna. Not to be a sexist, ale vhodne skor pre zenske publikum - romanca, enpowerment, varenie, susedske vztahy, rodicovske vztahy... vlastne sa az znovu divim, ze to nakoniec bavilo mna. :)

Beacon 23 - Corbenic (2023) (epizoda)

Dobre to nie je. Scenar je napisany tak, aby sa stalo, co potrebuju, nie aby bol dobry samotny dej. Nebyt Leny, idem s hodnotenim este nizsie.

Zabiják (2023)

Roztahane, umonologovane. Jedine zaujimave momenty su, ked je s niekym face2face, a tie davaju dohromady asi 8 min.

Nalezení - Pilot (2023) (epizoda)

Velmi doslovne pre nechapavych divakov, pribehovo TV priemer. Aj by som si vedela sledovanie uzit, pocitam, ze budu epizody, kedy si poviem, ze su sikovna parta (v pilote to bolo skratkovito jednoduche). Len hlavna hrdinka je strasne neprijemna - taka zmalovana vsevediaca protivna boss biatch, a na nej bohuzial stoja vsetky aj neepizodne linky. Obecne sa hrozne tlaci na pilu.

Hotel Continental - Bratři ve zbrani (2023) (epizoda)

Mala som dost problem dopozerat, strasne vela strasne nevyraznych postav, ktorych osud je mi ukradnuty a ktore sa tvaria otravne cool. Nejdem s hodnotenim este nizsie len v nadeji, ze holt ich pre pilot potrebovali.

Volný pád (1993)

Videne az 2023, takze so zvlastnou prichutou policajtov bez informacii.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Akcie minimum, klise na kazdom rohu a vacsina filmu je o tom, ze sedi a zalieva si caj, ale aj tak sa mi to dnes trafilo do lenivej nalady a nie som nastvana.

Syndrom vraha - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Sledovanie ma bavilo, ale neverim, ze by mohlo dalsich 5hodin. Vsetko je to velmi... mozno tam nieco polozil. Mozno to naraficil. Nacasovanie je privelka nahoda, alebo niec? Bla. (Zarasteny Morgan vyzera cool. Appleton nie je velmi sympaticka hrdinka.)