Sight Unseen - Tess (2024) (epizoda)

Nenadchne, neurazí. Zabudli nahodit cliffhanger, takže to asi nechám takto a budem to brať ako filmík. Plot: Detektívka stratí zrak počas naháňačky únoscu s obeťou, čo si ale odmieta nechať na svedomí aj ako civilistka, takže vyzbrojená kamerkou a handsfree s novou longdistance kamoškou sa snaží prípad predsa len vyriešiť.

Povýšení (2024)

Slabucky odvar, s hrdinkou, ktorej nie je lahke fandit.

Aquaman a ztracené království (2023) odpad!

Asi to nemám šancu dopozerať, naťahuje ma z každej vety, čo vyslovia, a že ich vyslovujú početne. To ten scenár nikto nečítal?

Ptáci stěhováci (2023)

Milé, zábavné, veselé, akčné, farebné, s príbehom. Ako jednorázovka perfektné.

The Beekeeper (2024)

Oldschool, 1 týpek lepší než 200 profíkov. Akcia možno neinovatívna, zato jej je asi 90 minút, takže sa nemožno sťažovať. Nie-náhodný divák dostane, po čo si prišiel.

Argylle: Tajný agent (2024)

Neni to jazda celu dobu, ale ked je to jazda, tak je to JAZDA. Urcite v buducnu pozriem znova, ked budem mat chut na megafarebnu prestrelku.

Gray (2023) (seriál)

Do polky: Po pilote clovek da sancu, hovori si, ako sa to rozbehne. Po dalsej epizode, ktora sa vlecie, si povie ok, sice to nedava velmi zmysel a nic moc sa nestalo, ale urcite to potom nejak zapadne do vacsieho cool celku. V tretej sa vacsinu casu opat len trpezlivo rozprava a jedina akcia nedava ziaden zmysel. V stvrtej uz je clovek nakupeny na to, ze teda je drsnacka a manipulatorka, ako nam od zaciatku len tvrdili, ale stale je to proste len stara udrziavana pani, ktora sa snazi svojou tichou pokludnostou nenapadne vystresovat ostatnych, a oni ju nechavaju. Dokopy: Nenapada mi, preco by som to niekomu odporucila sledovat. Aj ja asi prestanem.

Gray - Tagg (2023) (epizoda)

Furt dokola podobny pomalicky princip.

Gray - Homecoming (2023) (epizoda)

Stara no velmi zachovala rogue agentka je po 20 rokoch pokludne malomestkeho zivota byvalymi kolegami najdena a rekrutovana na odhalenie, kto z nich vynasa informacie. Vela pokludneho sedenia. Cca 1 smrt per epizodu.