MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

• 29.1.2006  09:51
    Mizerové II (2003)

Neznášam Lawrenca. Zbožňujem Smitha, ale tu ma nedostal ani on.

• 29.1.2006  09:49

Je mi celkom ľúto, že Jackieho filmy hodnotím tak nízko, on je fakt neskutočný. Ale "jeho" filmy sú tak o ničom :(

• 29.1.2006  09:45

Zaujímavý nápad i herecké obsadenie.

• 29.1.2006  09:41
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Keď to porovnám s Ulicí alebo Rodinnými pouty, snáď aby som dala minimálne tie 2 *.

• 29.1.2006  09:37
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

Páčia sa mi rozne zvraty, nápady i príležitostné detailné zábery. Uplne super je, že na rozdiel od spolubývajúcich mi po pár dieloch bolo jasné, kto tak zhruba býva páchateľom, takže som za chytrú, keď si jediná tipnem správne;-))

• 29.1.2006  09:30

Kto vymyslel ten český "preklad" názvu??

• 28.1.2006  15:00

Hviezda hororov v nočnej more na trochu iný sposob. Podarené;)

• 28.1.2006  14:20
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Divný seriál s divnými hrdinami... a práve preto tak skvelý. PS: "Marius": ten seriál predsa nie je o tom, aby sme si mysleli, že to skutočne v právnickej praxi tak funguje. "Oli.G": hehe

• 28.1.2006  14:09
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

S Doherty som videla len asi 2 diely a je pravda, že ta nová ryšaňa mi tam trochu vadí, ale inak je to celkom fajn a keď mám náhodou v tej dobe čo robiť v obývačke, neváham zapnúť.

• 28.1.2006  13:54

Milá, nie najtupšia blondýnka v podaní Reese na ceste za štastím kvoli nesprávnemu chlapovi, riešiaca prípady pomocou znalosti starostlivosti o zovňajšok... No sranda. A naozaj bola.

• 28.1.2006  12:57

Slogan "chytré a sexy" napĺňajú tak z 1/4. Pretože je to akurát sexy a aj to len z polovice. Jolie a Pitt sú krásne postavičky i ksichtíky, ale žeby som nad nimi slintala? Téma manželov zabijákov je sľubná, ale nenaplnená. Škoda.

• 28.1.2006  12:45

Hehe. Super mačací agenti a zlatučký psíkovia vo vtipnom akčnom (bez násilia) filme. Kedykoľvek.

• 28.1.2006  12:20
    Garfield ve filmu (2004)

Komiks je susususuper, ale film teda úplne o ničom, ako výberom vtípkov, hlavnej línie deja i spracovaním Garfielda samotného. To radšej čumieť do mrazáku ako ešte raz na tento film. PS: Celkom by ma zaujímalo, aká bola cieľová divácka skupina. Komiksáci nie, dospelí nie... no, možno deti, ale keď už mačička a psíček, radšej všetkými packami za Cats and Dogs. PPS: Jeežišku, teraz pozerám, že je na júl plánovaná dvojka. To fakt 1 niečo zarobila?

• 28.1.2006  12:17
    Roseanne (TV seriál) (1988)

Ako to povedať... telku kvoli tomu nezapínam, ale keď už je zapnutá, radšej toto ako teleshoping....

• 28.1.2006  12:07
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Proste priatelia. Príjemne divní, príjemne normálni, príjemne vtipní.

• 28.1.2006  11:51
    Alias (TV seriál) (2001)

Ako filmu by som tomu asi vytýkala hromadu vecí, ale ako seriál je to perfektné. Garnerka sa tam perfektne hodí a obľúbila som si aj Vartana a hm, toho černocha (neviem meno). Pochopitelne prve serie su zabavnejsie nez nasledujuce, su menej prekombinovane a opakujuce sa, ale pustila som si vsetkych 5 serii a nelutujem.

• 28.1.2006  10:04
    Já, robot (2004)

Šla som na to len kvoli Smithovi, kt. je v rolách drsňáčikov cool a že si teda pozriem aspoň scifi film, keď už nie dobrý scifi film. A dobre som urobila. Nenudila som sa, na chvíľočku som sa dokonca aj zamyslela (au au:))) )... peeeekný filmíček.

• 28.1.2006  09:54
    Ostrov (2005)

Ale jo, ušlo to. Ale do filmotéky si to neplánujem zaradiť. A rozhodne nesúhlasím s POMOm, že je to lepšie než I, Robot.

• 28.1.2006  09:43
    Hadí oči (1998)

No neviem. Začiatok mi pripadal pretiahnutý a po všelijakých detektívnych seriáloch (to jediné znesitelné vačšinou beží v TV keď sa dostanem domov) bol ten týpek prvý, kto mi napadol. No, nič extra.

• 28.1.2006  09:34

Je to blbosť, ale Jackman je tu tak zlatučko strapatý....

• 27.1.2006  20:42

Dakota ušla (bola už aj lepšia...alebo možno bude, videla som to dlho po premiére:))) ) Murphy bola hrozná. A film celkovo hlboký podpriemer.

• 27.1.2006  20:39
    12 opic (1995)

Pozerám, že pod 3* sme šli len 2. No, nechápem, čo na tom vidíte, a to som si to kvoli vám pre istotu pozrela viackrát.

• 27.1.2006  20:33

Keď si odmyslíme tú rodinku okolo nakoniec-hrdiny a vobec odkazy v štýle Amerika je naj... je to super. Všetky tie vizuálne posobivé efekty, všetky tie hlášky, hlavne od Willa ("vítej na Zemi"). Posobivá zábavka. Ak by sa nejak nevošiel do osobnej Top 10, do Top 15 určite.

• 27.1.2006  20:02

Niečo do seba to rozhodne má, no.

• 27.1.2006  19:48
    Domino (2005)

Na začiatku som len prevrátila očami, o čo sa to zase "niekto" snaží. Ani trailer ma moc nenadchol. Ale ako film plynul, páčil sa mi čoraz viac, dokonca som mala pocit, že sa tam tá "divná" hudba hodí a aj strih mi sedel. Pre zmenu mi začala vadiť dlhšia stopáž a tie reči o azijskych deťoch, 3 skupinkách ľudí a o minci rozhodujúcej o živote. Prečo teda dávam 4? Pretože ma to oslovilo. Nieviem čím. Neviem, ako to. Ale odchádzala som s takým tým prázdnym pohľadom, čo je u mňa jasným znamením oslovenosti;) BTW, Hlas Knightley sa tam super hodí... i keď aj do Pýchy.... no ja už neviem, ale bolo super vidieť jeden film večer a druhý hneď ráno.

• 26.1.2006  14:23

Kedysi som čítala knihu a pripadala mi nudná. Film nudný nebol ;))

• 23.1.2006  20:41

Usadila som sa s nesmelým prianím, nech je to aspoň trochu pozeratelné... a veľmi milo prekvapilo. I keď si už vlastne teraz, po týždni, nespomínam, čím.

• 15.1.2006  09:30

To je taká vtákovina, že si ani nemožem povedať, že je to len tým, že som na to stará (aj tak som asi cieľová skupina!).Total odpad. PS: Na čom že som sa to mala smiať??

• 9.1.2006  16:26

Co sa tyka vtipkov s mrtvolami, vsetkymi desiatimi hlasujem za Burtonovu Mrtvu nevestu... ale preco sa nepobavit aj na Just Like Heaven? Najvacsia vytka by tu patrila asi snad Reese, ktoru mam sice rada, ale prave az v tomto filme mi zacala mierne liezt na nervy jej mimika, ktora sa myslim perfektne hodila hlavne do Legally Blond alebo aj Kdo s koho...

• 9.1.2006  12:57

Ale nie. Uznavam, ze je to celkom naivne a uplne ma dostal mlady muz vychadzajuci z kina s komentarom:"No, keby mi niekto povedal, ze to bude o 2 bobroch, 3 sebeobetovaniach, 4 deckach v skrini a vsetkych zachrani Santa...", ale nesulasim s nazorom, ze je to pre dospeleho nestravitelne. Mozno bola chyba, ze sa to v mediach prezentovalo ako fantasy na sposob Pana Prstenov a kopa dospelych tam sla na fantasy bez toho, aby vedeli, ze ide o rozpravku. Mne sa pacila. PS: Pozrela som si to potom aj s dabingom a vobec to nebolo take hrozne ako by som cakala:-) PPS: Najsilnejsie sa do dlhodobej pamate kazdopadne vryl usmev fauna McAvoya a celkova rola carodejnice Swinton.