MoiJe

okres Košice

1 11 21 31 38 39 40 41 následující >>
    • 28.1.2006  09:43
    Hadí oči (1998)

No neviem. Začiatok mi pripadal pretiahnutý a po všelijakých detektívnych seriáloch (to jediné znesitelné vačšinou beží v TV keď sa dostanem domov) bol ten týpek prvý, kto mi napadol. No, nič extra.

• 28.1.2006  09:34

Je to blbosť, ale Jackman je tu tak zlatučko strapatý....

• 27.1.2006  20:42

Dakota ušla (bola už aj lepšia...alebo možno bude, videla som to dlho po premiére:))) ) Murphy bola hrozná. A film celkovo hlboký podpriemer.

• 27.1.2006  20:39
    12 opic (1995)

Pozerám, že pod 3* sme šli len 2. No, nechápem, čo na tom vidíte, a to som si to kvoli vám pre istotu pozrela viackrát.

• 27.1.2006  20:33

Keď si odmyslíme tú rodinku okolo nakoniec-hrdiny a vobec odkazy v štýle Amerika je naj... je to super. Všetky tie vizuálne posobivé efekty, všetky tie hlášky, hlavne od Willa ("vítej na Zemi"). Posobivá zábavka. Ak by sa nejak nevošiel do osobnej Top 10, do Top 15 určite.

• 27.1.2006  20:02

Niečo do seba to rozhodne má, no.

• 27.1.2006  19:48
    Domino (2005)

Na začiatku som len prevrátila očami, o čo sa to zase "niekto" snaží. Ani trailer ma moc nenadchol. Ale ako film plynul, páčil sa mi čoraz viac, dokonca som mala pocit, že sa tam tá "divná" hudba hodí a aj strih mi sedel. Pre zmenu mi začala vadiť dlhšia stopáž a tie reči o azijskych deťoch, 3 skupinkách ľudí a o minci rozhodujúcej o živote. Prečo teda dávam 4? Pretože ma to oslovilo. Nieviem čím. Neviem, ako to. Ale odchádzala som s takým tým prázdnym pohľadom, čo je u mňa jasným znamením oslovenosti;) BTW, Hlas Knightley sa tam super hodí... i keď aj do Pýchy.... no ja už neviem, ale bolo super vidieť jeden film večer a druhý hneď ráno.

• 26.1.2006  14:23

Kedysi som čítala knihu a pripadala mi nudná. Film nudný nebol ;))

• 23.1.2006  20:41

Usadila som sa s nesmelým prianím, nech je to aspoň trochu pozeratelné... a veľmi milo prekvapilo. I keď si už vlastne teraz, po týždni, nespomínam, čím.

• 15.1.2006  09:30

To je taká vtákovina, že si ani nemožem povedať, že je to len tým, že som na to stará (aj tak som asi cieľová skupina!).Total odpad. PS: Na čom že som sa to mala smiať??

• 9.1.2006  16:26

Co sa tyka vtipkov s mrtvolami, vsetkymi desiatimi hlasujem za Burtonovu Mrtvu nevestu... ale preco sa nepobavit aj na Just Like Heaven? Najvacsia vytka by tu patrila asi snad Reese, ktoru mam sice rada, ale prave az v tomto filme mi zacala mierne liezt na nervy jej mimika, ktora sa myslim perfektne hodila hlavne do Legally Blond alebo aj Kdo s koho...

• 9.1.2006  12:57

Ale nie. Uznavam, ze je to celkom naivne a uplne ma dostal mlady muz vychadzajuci z kina s komentarom:"No, keby mi niekto povedal, ze to bude o 2 bobroch, 3 sebeobetovaniach, 4 deckach v skrini a vsetkych zachrani Santa...", ale nesulasim s nazorom, ze je to pre dospeleho nestravitelne. Mozno bola chyba, ze sa to v mediach prezentovalo ako fantasy na sposob Pana Prstenov a kopa dospelych tam sla na fantasy bez toho, aby vedeli, ze ide o rozpravku. Mne sa pacila. PS: Pozrela som si to potom aj s dabingom a vobec to nebolo take hrozne ako by som cakala:-) PPS: Najsilnejsie sa do dlhodobej pamate kazdopadne vryl usmev fauna McAvoya a celkova rola carodejnice Swinton.

• 2.1.2006  17:28

Je to... sterilné. Je to nudné, je to zbytočné, je to obohrané. A to som fanda romantickych komédií!! Ani neviem, za čo dávam tú hviezdičku. Za akú takú snahu? Alebo že som nakoniec predsa len vydržala až do konca?

• 2.1.2006  17:21

Je asi pravda, že keď sa ma po dlhšej dobe spýtate, čo si z toho konkrétne pamätám, spomeniem si tak maximálne ako jedna vedľajšia postava rýchlo opravila svoje "Merde!" na akvivalent v nemčine... ale suma sumárum sa mi to celkom páčilo...;)

• 2.1.2006  17:06

Ak už nie na Burtona (ale i na neho), tak vo všeobecnosti určite originálne, zábavné, milé, vtipné, hudobne, vizuálne i "herecky" skvelé.

• 2.1.2006  17:02

Potteromania ma nechytila, i na "jeho" filmy chodim tak nejak aby bolo, ale kym sedim pred platnom, bavim sa a som spokojna. I tento zatial posledny sa mi pacil.

• 2.1.2006  16:52
    King Kong (2005)

OK, nie je to dokonale. Ale je to rozhodne nadpriemer. A pekny. Rozhodne na to pojdem este raz ;-) PS: N. Watts je mi teda rozhodne sympatickejsia nez F. Wray, ktora mi vzdy kazila zazitok pri "klasickom" Kongovi. PPS: Po rokoch som nahodou zapla telku akurat na bitku Konga s 3 T-Rexmi. Sanka dolu.

• 31.10.2005  18:32

No, ešte že som ani nič moc neočakávala. Jedna hviezdička za Joaquina a jedna za "...chcú zničit USA"--"Mydlom?!?";)

• 26.10.2005  15:43
    Nesvatbovi (2005)

Hm, vsade pocuvam, ake je to skvele a aka je Vaughn skvela nova hviezda. Vaughnovi som teda na chut neprisla, film aspon vacsinou nenudil a kedze som si ho predtym neidealizovala, skor potesil... Tak ako tak z pamate uz asi nevymazem genialnu hlasku "Esteze som necakala so zatajenym dychom"

• 26.10.2005  15:32
    40 let panic (2005)

Prcičky pre starších? Ak, prečo sa teda snažia toľko poučovať/moralizovať a uisťovať, že je to ok? Ale celkom pekne vyvážili komickosť a citlivost Andyho.

• 26.10.2005  15:27
    Kurýr 2 (2005)

Uznávam, že akcia je maximálne nepravdepodobná (to odtránenie bomby ma úplne položilo), ale je to akcia veľmi pekná. Vačšinu filmu som sa usmievala a nenudila, takže nadpriemer;) PS: Ked tak čítam, s čím všetkým je to tu porovnávané, mne to tou priam absurdnosťou pripomínalo Mission Impossible, asi hlavne 2. Len toto sa mi viac páčilo. PPS: Pekne to vystihol P. Němec v Premiere: "K2 ze všeho nejvíc připomíná přímočarou videohru, jejíž charismatický hlavní hrdina má našvindlovanou nesmrtelnost. Je to stejná ztráta času. A stejná zábava."

• 3.10.2005  12:10

Ako Scary Movie 8 by to aj ušlo, akurát že sa to bralo trošku vážne. Skuste si tipnut, čoho sa tak ľudia boja.... Pavúkov vyliezajúcich z úst? Evidentne mŕtvych dievčat s rukami natiahnutými vašim smerom? No, tak to všetko zbúchajte dokopy ako absolútnu vykrádačku a máte UL3.

• 3.10.2005  12:02

Pre fanúšikov žánru lahodka. Ale pre "bežného človeka", hoci i s obľubov v sci-fi, je to hrooozne dlhé. Mňa to nechytilo, i keď chápem, čo chytilo vás...

• 3.10.2005  11:55

Ako rozprávka (nielen pre najmenších) pekné. Absolútne predvídatelné s dialógmi určenými (aj?) drobcom, ale dobre pozeratelné a s pekným drakom (i ked občas trošku nezapadajúcim do pozadia;) )

• 23.9.2005  14:51

Jeden z filmov mojej osobnej Top 5. Besson svoju pácu odviedol perfektne (posledný predtým: Leon), posun zo snímku na snímok je vtipný a často sa podobný sposob (hlavne tak vydarený a nesamoúčelný) nevidí (Lilin boj za hudobného doprovodu koncertujúcej PlavaLagúny je pre mňa stále pamatný a vždy sa pristihnem, že sa pri ňom šťastne a spokojne usmievam), vizuálnu stránku a originalitu tiež možno hodnotiť veľmi vysoko... A herecké výkony? Role Bruce Willisa asi všetci dobre poznáme a mnohí sme si ho pre ne obľúbili, záporák Garry Oldmana je ako vždy prakticky bezchybný a Milla Jovbovich je pekná a na "drevenú modelku" odvádza vééľmi slušný výkon (nevadila mi ani potom v Resident Eviloch či Johanke). A že je tok tomu všetkému neamerický film... Jednoducho nádhera.

• 23.9.2005  14:41

Priemerná príjemná oddychová komédijka (ktorá je dokonca aj vtipná) s dobrým povodným nápadom, známejšími hercami a veľmi pekným sposobom nastolenia očakávaného happyendu.

• 3.9.2005  19:24

Dviham hodnotenie z povodnych 3*, prave to ide v telke a ja to uz x-ty krat so zaujmom sledujem, takze to sakra nieco do seba musi mat!

• 2.9.2005  22:58

Tak ujete, az je to zabavne.

1 11 21 31 38 39 40 41 následující >>