MoiJe

MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

• 21.7.2006  22:46

DDT to vystihol presne...

• 21.7.2006  22:41
    Torque: Ohnivá kola (2004)

Hlupost. Kto chce pozerat na motorky a pekne boby, budiz, ostatnym nedoporucujem. Naviac hrozne efekty, pocitacove hry su doveryhodnejsie. Plus opat snaha pohyblivych detailov (co kade pretecie v hlbinach stroja pri starte a pod). Prave pozeram, ze to slo aj v kinach. Ou, to by som asi skusala vybavit vratenie vstupneho, kedze by clovek predpokladal, ze nech pojde na cokolvek, stale to este bude film.

• 21.7.2006  22:31

Strasna hlupost, za normalnych okolnosti nepozeratelna, ale za mojej danej situacie som sa nasmiala.

• 1.7.2006  17:44
    16 bloků (2006)

Ako film nic extra. Najsilnejsie pocity su z hercov. Neviem, ci ma viac stvala Morseho zuvacka alebo Defov ton... Mozno to bol zamer, ale ja som si tie pocity teda neuzivala.

• 17.6.2006  09:59

Jeminky. Viac trapny nez vtipny film. Drviva vacsina vtipkov pozostava v inkasovani uderov do hlavy ci inej casti tela, aspon uchechtnut sa da len na par niekolkosekundovych vtipcekoch. Mne osobne sa pacil akurat ten o "vysvetleni" virusu, ktory znicil Tripody:-)

• 16.6.2006  09:31
    Za plotem (2006)

Skvele som sa bavila a co sa casto nestava, bavila som sa pocas celeho filmu! Zaplotna vevericka je v mojom osobnom rebricku 2. NAJlepsia v tesnuckom zavese za tou sablozubou. Kofein je sice vec obohrana, ale tu vyuzita skutocne na maximum. Celkovo film vrelo odporuuuucam. Aj ked teda najviac sa tesim na originalnu verziu, dabing nebol zly, ale predsa len.... iny. PS: Super su aj trailery na zaciatku, zda sa, ze tento rok je na co sa tesit: Asterix a Obelix vyzeraju zase raz vtipne, V tom dome strasi a Splachnuty pomerne originalne, Auta klasicky a komu by nestacilo, stale je tu Lovecka sezona. A to som urcite este nieco zabudla. No juchuuu:-)

• 15.6.2006  20:20
    Kameňák (2003)

Ocenujem, ze dokazali urobit film len z vtipov. Nieco je nemy film, nieco je kresleny film...a toto je film z vtipov. Snad ste necakali ze bude hodny nominacie na ceny roznych akademii?!? Naviac si stale radsej pozriem Kamenak ako niektore "skutocne" filmy...

• 8.6.2006  12:49

Skvela prvni polovina.

• 1.6.2006  22:15

Mily nenasilny humor.

• 1.6.2006  12:46

Ja som sa teda nebavila. Vobec. Na sále bola so mnou tlupa detičiek, aspoň tie sa chichotali, hlavne pri tortovej vojne a zdalo sa, že ich to pomerne baví. Inak mi to prišlo ako strašná strata času. Na druhej strane, medzi dnešnými rozprávkami stojí inde, je to ako sfilmovaná rozprávka od Hendersna, navyše sfilmovaná Angličanmi.

• 29.5.2006  10:00
    Kluk od vedle (2002)

Ou. Carrere je sice pekná, ale hrá hrozne. Nie že by bolo čo. Párkrát sa musi natešene usmiať nad mailom, na ktorý by asi málokto z nás vobec reagoval, potom si behom sekundy obľúbiť toho nevychovanca odvedľa... klišé, nuda a hrozne podané.

• 28.5.2006  20:38

Fajn. To je asi prve, co mi napadne. Film celkom potapa, ze kazda postava by bola schopna mat svoj vlastny film, ale vsetky boli hodene do jedneho, pomerne kratkeho. Par(kopa) nelogickosti sa filmu o mutantoch snad odpustit da...skoda ze vynuteny vacsi priestor pre Berry je pouzity tak nejak naprazdno, nasilu. Jej schopnosti by sli vyuzit aj prirodzenejsimi cestami. No, skoda ho, i ked ako oddychovka je to stale fajn:-) PS: Vdaka za varovanie cakat do skoncenia tituliek.

• 26.5.2006  13:22
    Lemra líná (2006)

Najviac mi tam vadila Jessica Parker.Vyzerala ako klon Jennifer Aniston s Barbarou Streissand, ktorý vykradol maskérku Moulin Rouge. Do toho hrala úplne strašne. McConaughey bol fajn, ale na svojich "rodičov" nemal, hlavne "mamku"mal super. Inak úplne všetci obrovské modré oči a nepravdepodobné pretĺkanie sa životom. Všetko hrózne predvidateľné, no a koniec.... taký strašný koniec som uz dáááávno nevidela.

• 24.5.2006  13:13

Dej v podstate nepodstatný, vzbura na pirátskej lodi a pobehovanie po nejakom ostrove. Ale 3D využité skoro na maximum. Neustále vás takmer až do nosa bodali včely zadočkami, listie mávalo hneď pred očami, piráti "do vás" dobiedzali zbraňami. Naviac to bolo "4D", takže keď napríklad prelietali holuby, nielenže vás mierne ofúkol vetrík ako z krídel, ale na vás aj vystreklo pár kvapiek vody (holt, holuby nie sú najčistotnejšie:-) ), alebo topiaci sa pirát vodu z pusy striekal vašim smerom.... a ešte aj titulky boli akčne 3D. Skvelé. Škoda, že u nás sú 3D len dokumenty.

• 23.5.2006  19:53
    Gremlins (1984)

Ee, doost nechutne. Vsetky tie mininozicky, zakernost v tvari a na zaver "vsade rozsviette a pozrite sa do vsetkych kutov"...videla som to ako dieta a celu noc som nespala...uz sprcha bola probolem, kedze je pod vanou neustala tma....;-)

• 23.5.2006  19:44
    Noční let (2005)

Doost dobre. K vyssiemu hodnoteniu chyba len pocit, ze to nemam potrebu este niekedy vidiet znova. Update: Odvtedy som to videla veeelakrat, zakazdym dobrovolne. Dviham teda aj hviezdicky. :)

• 23.5.2006  19:39
    Willow (1988)

Na to, z ktorého roku film je, je skvelý. A strašne sa mi páči ako vyslovujú Ellora-Danan;-)

• 23.5.2006  18:20

skor 2,5

• 23.5.2006  18:19

Skodaaaaa. Z nametu sa daloo vytazit ooovela viac.

• 23.5.2006  00:03
    Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)

Chodi to v pre mna nevhodnom case, ale ak to nahodou zachytim, nikdy neprepnem. Je to vtipne a strasne pohodove. Update: Hm, tak som teraz pozerala par casti z poslednych mesiacov v archive, a uz mi to nepripada vtipne ani pohodove, Kraus predsa len nepusti k slovu ani hosti, ktory by mali a vedeli co povedat a i ta trefnost mi tam chybala:(

• 23.5.2006  00:01

A toto vypredava saly kin? Len dva momenty, ked to vo mne vyvolalo nejaky pocit. Jeden pri Bettanyho modleni a jeden pri odhaleni potomka. Ten prvy ani neviem pomenovat, ale ten druhy bol ciste znechutenie. Nuda. A ani hlavne herecke vykony neoslnili

• 20.5.2006  11:01
    Divočina (2006)

Vobec to nebolo take strasne alebo dospelymi nestravitelne ako som vsade citala. Je sice pravda, ze je to tazka vykradacka (hlavne Madagaskar, Levi kral a Doba ladova) a je to tazko(teda lahko) predvidatelne, ale co by clovek od rozpravocky chcel? Nemozu byt vsetky genialne. I ked mi to mierne skazilo spomienky na zboznovaneho Levieho krala:-(

• 9.5.2006  18:06

Predvidatelne, nie velmi vtipne, na dnesnu dobu nevynikajuce ani akciou, ta holka ako sestricka pri ozivovani maximalne nedoveryhodna... mozno dobre ako priloha k popcornu a ja som urobila chybu, ze som si ziaden nekupila.

• 7.5.2006  14:43

Skvele. Silny a pekny pribeh aj bez tisicky efektov, brutalnej melodramaticnosti a podobne (pripadne bez Keiry Knightley pobehujucej okolo len v obvaze)... Naviac pekne sceny boja/bojov. PS: skoda toho Marcovho pokrvneho syna, chvilu som lutovala, ze nehra Tristana on, ale neustale sa trpiaco-mraciaci Franco, ale mozno je to tak lepsie.

• 1.5.2006  09:58

V poslednej dobe sa mi casto stava, ze vychadzam z kina a hovorim si, ze ten film bol divny. Nie extra dobry, vobec nie zly, do filmoteky si ho nezaradim, ale... Potom mam vzdy dilemu. Zaradit ho medzi priemer, i ked to priemerny film nie je alebo ho zaradit vysie, i ked mi poskytuje len priemerne potesenie? Konkr k filmu: vadil mi ukecany zaciatok (az tak v anglictine ani Shakespearovi zdatna nie som, aspon pekne titulky), pekne ohnostroje s hudbou i vsetci ti maskaci pohromade. Pekne to okolo mucenia... Jinak, ano, spusta veci "sa" nedotiahla ako mohla.

• 25.4.2006  12:03

Skor 3,5, ale nechcem to hadzat medzi sedivy priemer. Vadili mi dlhsie Olafove monology a celkovo akasi pomalost filmu a obcas aj ten chlapec. Inak bolo vsetko skvele. Pozadia, Streepova, to batola, zaciatok...

• 18.4.2006  00:00
    Opuštěná (2002)

1 hviezdicka za pekne tvaricky nieco-ako-hercov, 1 za to, ze mi doslo, aka bude pointa az niekde v polke filmu...

• 12.4.2006  10:02
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Seriál postupne upadal, ale to nemení nič na skutočnosti, že Lost bol môj vstup do seriálového sveta a dá sa povedať, že vďaka nemu som spoznala hromadu ďalších seriálov a mnohých skvelých ľudí. #1 z nostalgie. // Paci sa mi, ako postupne vyplavaju rozne veci a niektore poriadne naburaju moje dovtedajsie predpoklady okolo danej osoby. Uz len napriklad to okolo pobehovania pana Locka. Neviem ako vam, ale mne to nedoslo ani ked sa tak pozeral po prebrati na svoje ponozky, ani ked kreslo ostatni pouzivali ako vozik a smiali sa, ze jeho majitel ho uz nebude potrebovat. Super. Do toho natocene i odohrane bez prapodivnych zmatocnosti...

• 12.4.2006  09:51
    Aeon Flux (2005)

No, po roznych recenziach som cakala nieco este horsie. Ale, zase, take hrozne to nebolo. Neviem, ci sa tvorci snazili o nieco poriadne az prilis alebo naopak vobec a vysledok je aky je. Ale je to pozeratelne. Len pre porovnanie(aj ked z ineho sudka), nedavno predtym som pozerala Krala Artusa a z neho som bola znechutena asi tisickrat viac, i ked sa tvari vazne a tolko "odpadov" zas nedostal. Toto je len dalsi oddychovy nieuplnepodareny film, tamto je len dalsia nechutnost(zhovadilost, povedal by jeden).

• 12.4.2006  09:40

Sialene dlhe. To je prve, co mi napadne, ked sa povie Match Point. Ako druhe mi napadne duo Rhys-Meyers+Johansson a ako tretie zaujimavy pocit ked porovnam tu uvodnu rec o lopticke s tym, ako to nakoniec dopadlo s prstenom. Inak celkom zaujimavy pribeh, ale skutocne natiahnuty a aj pocas filmu som si obcas povedala, ze tieto dve a tamtie tri minutky su tam zbytocne... a obcas som aj pozrela na hodinky - co by som asi nemala, ze?