Krasotinky - Corps (2020) (epizoda)

Na baletných/tanečných počinoch mám vždy najradšej ten prehnaný moment, keď hlavná hrdinka/hrdina predvedú sólo a všetci podstatní okolo ani nedýchajú a divák má zimomriavky. Tu som zimomriavky nemala, hoc je december. Natočené, zahrané a podľa môjho laického názoru aj odtancované je to tak... priemerne.

The First Time (2012)

Na rozdiel od ostatných stredoškolákov sú títo dvaja hrozne hlbokí a vnímaví atď. Takže celý film sa rozprávajú. Jedna hviezda za toho černošského kamaráta hlavného hrdinu a druhá za neidolizáciu prvého sexu, i keď až v prehnanej forme.

Gentlemani (2019)

Pár dobrých momentov, strašne veľa vykecávania sa.

Příšerky z vesmíru (2018)

Postavy sú jednorozmerne stereotypné a max s troma mimickými výrazmi. Príbeh / mimozemšťanov som očakávala vtipnejších. Neviem ako deťom, no dospelým neodporúčam.

Až na Měsíc (2020)

Megamix. Čínskej a americkej kultúry, tradícií a moderného, hravého a smutného, extrémne rozkošného a len obrysového... atď. Psychadelicko farebné. Ako celok ma to bavilo. A ten zajačik je skutočné ultraňuňu.

The Mandalorian - Kapitola 13: Jedi (2020) (epizoda)

Heh svetelne mece na plizenie sa nocou s postupnou tichou likvidaciou protivnikov.... jasne. :D Ze je to Rosario mi doslo az ku koncu, respect.

The Punisher - Jizva (2019) (epizoda)

Píšem ešte len jak epizóda začala: Cywe som čakala že Russo bude mať ksicht jak Deadpool, a on ma len par uhladnych ciarok. Z toho akoze mala byt minule ta psychiatricka taka mimo?? Ts.