Patrola (2012)

Myslím, že tvorcovia a herci dosiahli presne čoho chceli dosiahnuť, len pre mňa to veľmi nebolo.

365 dní (2020)

Porno bez detailov na genitálie a s hodinu dlhou predohrou. Ako také užiteľné, len dobre vám radím, vypnite (nejneskôr) 1:36:05, potom už je to len bolehlav bez erotiky.

Poslušně hlásím (1957)

Všetci mi vysvetľovali, že Švejk príkazy plnil do puntíku ale otočil to tak, aby preňho dobre bolo, a tým že je to skvelé. Tož skvelé to neni, neurobil nič čo by stálo za reč, no aspoň mu uznávam, že sa vymotkal z mnohých průserov.

Zmizelá (2012)

Sledovalo sa to príjemne, napriek protivným policajtom a priateľovi. Trochu spoileroidne: Nebolo ponechané veľa priestoru pre pochybovanie o jej príčetnosti. Nechápem len ten plán zloducha. Šanca, že by sa stretli tam kde on chcel, bola prakticky nulová (papierik v triedenom odpade pri dome vyložene pobavil).

Já, Simon (2018)

Milé, plné sympatických ľudí a pozitivity, zvlášť Simonova rodinka.

Ježek Sonic (2020)

Čakala som to horšie, nakoniec je to len jemný podpriemer.

Emma. (2020)

Najzábavnejšie sú protiprievanové paravany.

Alex Rider - Episode 3 (2020) (epizoda)

Celá epizóda o dvoch dňoch v panskom sídle kde sa okrem nepravdepodobnej hry bohatých spratkov nič neudialo. Mala mi rozseknúť či chcem vidieť ďalej, ale ostalo to na hrane, na jednej strane som otrávená pomalosťou a slabou sympatickosťou, na druhej strane hádám budúci diel už sa konečne niečo aj udeje.

Alex Rider - Episode 1 (2020) (epizoda)

Hrozne by prospeli sympatickejší herci všetci. A trošičku rýchlejšie tempo.

Časové pásmo bylo změněno