Brave New World (2020) (seriál)

Svet budúcnosti s novým triednym systémom, kde sa všetci dobrovoľne dávkujú farebnými drogami, aby potlačili emócie a pocit naničovatosti a boli "šťastní", resp. aby počítač všetkých spojujúci cez čočky v očiach bol spokojný. Alfy sú tam od dozoru, že by sa nikto nepustil do nechutností ako stráženie si vlastného súkromia alebo fuj monogamia a aby sa tvárili povýšenecky, bety aby ich fyzicky uspokovali a inak zabávali, gamy až epsilóny na rôzne úrovne služobníctva. A prežíva pár Savages ďaleko za hranicami mesta, ktorí nie sú pripojení do siete. Inak sa s nejakým hlbším vysvetlením kedy, koľkí, na základe čoho atd nenamáhajú. Bezemočné spoločnosti budúcnosti už boli zfilmované lepšie, toto je mainstreamik v blýskavých minišatičkách. Efekty vyzerajú slušne, úplne low budget to nie je. Lásky a zrady je tu kopec, akcie minimum. Harry Lloyd výborný, JB Findlay a bočné postavy OK, Ehrenreich nič moc, vadil mi on i veľmi nekonzistetná povaha jeho postavy. 9 epizód je tak akurát, i menej by bolo stačilo; podľa všetkého plánujú S2, ale osobne po nej nijak zvlášť netúžim.

Holy Moses (2018)

Asi som to nepochopila. Nudné a nesympatické.

Home Shopper (2018)

Žena v domácnosti kupuje všetko, čo promujú v teleshoppingu. Jej manžel je z toho otrávený, tak na neho všetky tie produkty istým spôsobom použije.

Brave New World - Pilotní díl (2020) (epizoda)

Mierny podpriemer. Hlavným plusom je viacero príťažlivých hercov, hlavným mínusom celé to rozťahané naničovaté dianie v SavageLande. Demi Moore som ani nespoznala po toľkej dobe.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Viac než akčňák je to rozjímanie o nevýhodách, osamelosti a bolestiach dlhovekosti. Ale aj tak sa mi to páčilo. A aj tie rozjímania dávali celkom zmysel. (Osud Quynh ufffff.)

Hamilton (2020) (divadelní záznam)

Rap/hip-hop nemusím, ale zhudobnený v takejto kadencii dával príbehu nádych urgentnosti a spádu. Hoc si žiadnu z piesní nedám do playlistu, nakoniec sa mi to vlastne ako celok páčilo. Najlepší bol ale napriek námetu anglický kráľ.

Riddick: Blindsided (2013)

Ako trailer, resp. premostenie deja medzi dvoma filmami, to asi funguje. Ako samostatný kraťas vôbec.

Mrazivá pomsta (2019)

Mne sa to páčilo. Coxman nie je prvoplánový drsňák a teda nie je to akčný film o pomste aký som čakala, celé to má skôr nádych ako Banshee alebo aj Three Billboards Outside Ebbing, Missouri. A je to prekvapivo vtipné, aj keď, okrem hudby v autách, nedokážem spätne úplne povedať čím.

Hanna - Season 2 (2020) (série)

Hanna vystúpila z Ericovho tieňa a párkrát aj predviedla svoju akčnosť. Táto sezóna pre mňa trpela hlavne nesympatickosťou Clary ako postavy i ako neustále sa zarputilo tváriacej herečky.