Ten Percent - Episode 1 (2022) (epizoda)

Ked som citala, ze ide o kancelariu hereckych agentov, cakala som nieco... zabavnejsie, chytrejsie, rychlejsie. Alespon aspon plne bulvaru a potreby zametania pod koberec ako Flack (seriál) (2019). Miesto toho riesia kto bude na schodzke a kto bude na vecierku a kto povie herecke zlu spravu a kde sa schovat, aby jej to nemuseli povedat prave oni... Dej ani nijak nenavnadi zvedavost na co bude dalej. Ale diel este pozriem kvoli Davenportovi a sympatickej novej asistentke.

Gentleman Jack - Two Jacks Don't Suit (2022) (epizoda)

Páči sa mi vo chvíľach, keď sa neserie pri vybavovaní vecí. Ale keď je väčšina času venovaná unylej priateľke a jej znechutenej rodinke, strácam motiváciu sledovať.

Zrozeni milovat - Mám hnijící prst (2022) (epizoda)

Problem je, ze okrem kradnutia obsahu hlavy bez suhlasu majitela hlavy je kladnou postavou on. Ona je za protivnu kravu. Asi by som potrebovala viac pripominat, preco ho vlastne mame nenavidiet (stacilo by len ze by vokalnejsie vydieral zivotom jej otca alebo take daco).

Queer tým (2018) (pořad)

Len S06E01-S06E02. Super pozitívna energia, len ja sa jej veľmi rýchlo prejem.

365 dní: Ten den (2022)

Pridlhé scény medzi prirážačkami, totálně o ničom. Simone Sussina je ale najkrajší model, akého som videla. Podobný wow efekt ako kedysi Cameron Diaz v Maske, človek len ostane zírať.

The Endgame - Sleepover (2022) (epizoda)

Uff, ťažko podpriemerná epizóda. Všetky sú pritiahnuté za vlasy a som s tým ok, toto je ale výsmech. Ale najväčší problém su bitky na blízko, videla som lepšie v amatérskych videách. :(

Anatomie skandálu (2022) (seriál)

Udržalo si to pozornosť, na rozdiel od Liar (seriál) (2017), a detaily na tvár manželky zvažujúcej, na koľko pozná svojho manžela, boli lepšie než v The Undoing (seriál) (2020). Kamera bola chvíľami otravná, no inak som si to užila na jeden záťah. Vhodné, krásne a vierohodné herečky, presvedčiví herci.

Panství Downton (2019)

Milá príjemná spomienka na seriál. Pre tých, čo ho nevideli, je to proste milý kostýmový filmík o tom, ako jedno panstvo a jednotlivci v ňom jeden deň hostili kráľovskú rodinu.

Věčnost - Vítejte zpět, pane Browne (2022) (epizoda)

Nope. Ten svet nie je natoľko zaujímavý ani vyťažený, aby sa dalo dlhšie len tak užívať, a nejaká nontech hippie sekta v lese zábave nijak neprospeje.