Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Kopa akcie, kopa nebezpečných podvodov, a aj tak som mala pocit, že je to celé nejaké hluché a trvalo mi polku soboty to po dávkach dopozerať až do konca. Jednotlivé postavy sú trochu paródiou seba samých a nie je ich zábavné sledovať.

Riskantní známost - Pilot (2023) (epizoda)

Strááášne sa snažia. Detaily na výraz v očiach, kecy o rodine a súznení duší, agentka sa mu prakticky hádže k nohám, hoc od neho mizivá chémia... veľmi meh. Princíp by sa mi aj páčil, nemám teraz žiadnu odľahčenú zlodejinu či agentinu na sledovanie, ale strašne to šuští papierom a trvá. Neviem, či zozbieram chuť na e2.

Konzultant (2023) (seriál)

Waltz hrá waltzovského sociopata, yay. Väčšina seriálu je bohužial sústredená na dvoch jeho mladých podriadených. Niektoré veci sa vysvetlia, niektoré sú zhodené zo stola ako "je to proste divné, deal with it", niektoré sú vyložene hlúpe. Dohromady seriál, kedy ma zaujímalo, čo sa z toho vykľuje, no hovorila som si, že aj 8 polhodinoviek je na to priveľa.

Konzultant - Pátek (2023) (epizoda)

Zaujíma ma, čo z toho vylezie, ale čím ďalej tým menšiu trpezlivosť mám sledovať to bez zrýchľovania na dlhých scénach.

Opuštěný - 1. kapitola (2022) (epizoda)

Ok. Aj by som možno pustila druhý diel, kebyže neni na mojich obvyklých zdrojoch len s dabingom. Za hľadanie inde mi nestojí.

Na seznamu smrti - Engram (2022) (epizoda)

Nedopozerala som to, strašne som sa nudila. Ešte s vedomím, že hoc to má vyše hodiny, ide len o prvý diel... ugh. Problém bol hneď od začiatku, že Prattovi som postavu absolútne neverila. Tá 1* je za posledné minúty, ku ktorým som ešte pretočila, ale zbytok času mi nevynahradili.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Ani týchto Star Wars nie som fanúšikom. Chudáci herci, ostrieľaní nemali čo hrať a neostrieľaní teda pre istotu prehrávali. Najviac cool su Michelle vlasy, vždy a všade.

Mayday (2023)

Priamočiare boom boom bác kapitán, fajne.

Obžalovaní - Ava's Story (2023) (epizoda)

Silný prepad od pilotu. Nebolo ani veľmi záživné, ani prekvapivé, ani mi nedávalo veľmi zmysel, ani som nebola zas tak zvedavá, ako to skončí.

Obžalovaní - Scott's Story (2023) (epizoda)

Ten svet je mi našťastie strašne vzdialený, takže mi to nebrnkalo na podobné struny, ako možno Američanom. Ale štýl je fajn a páši sa mi epizódnosť, 45 minútové samostatné filmy sa dnes už nerobia, tak si to môžem v rámci jedného žánru užiť takto.