Barbie (2023)

Cast je zabavna, cast je tlaciaca woke nasilu, cast je "look at us pretty people acting super weird". Takze tak nejak to, co som cakala. Nenudila som sa.

Bartok (1999)

Vhodne pre najmensich. Na Anastaziu zabudnite.

Barva kouzel (2008) (TV film)

Cool drak a zvierata vseobecne, fajn herci, uchadzajuce triky... inak ale Shadwell to prvou vetou vcelku vystihol...

Batesův motel (2013) (seriál)

Do cca s01e03: Možno niekedy dopozerám maratónovo, prebežne sa mi do toho ale nechce. Norma mi pripadá len o chĺpok manipulátorskejšia než iné hollywoodske mamičky vykreslené ako dobré starostlivé matky. A dej sám o sebe proste zas tak nezaujal.

Batman (2022)

Celkom vtipne, ako vysoko su momentalne hodnotenia, lebo ked sa to tak vezme, Pattison si len zopakoval rolu z Twilightu. Dlhe monology o tom, aky je nebezpecny a ako sa ho treba stranit. Pohybuje sa len tam, kde Slnko nesvieti. Znasa sa z nicoho nic zvrchu. Je permanentne v depresii. Tichy typek, co casto proste len cumi. Dostava do nebezpecnych situacii aj svoj love interest. A hlavne, trva vecnost, nez dojde k finale. Hry so svetlom a hudbou buduju solidnu pochmurnu atmosku, ale to na 3 hodiny proste nestaci. A vety ako "you're not my father" by ma fakt zaujimalo, kto schvaloval. Dokopy to nie je zle, je tu aj par bitiek. Len az raz budem mat chut si pustit niektoreho Batmana znovu, nepustim si zdaleka tohoto.

Batman a Robin (1997)

V svojej dobe sa mi to pacilo ako mix mnohych roznorodych hrdinov i zloduchov. Sledovat to o 20 rokov neskor ale JE trochu bolestive. :)

Batman se vrací (1992)

Prvy krat videne este ako dieta, teraz po minimalne 15 rokoch sa mi to zda ale ovela viac creepy. PS: Walken bol este strasny herec. :)

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Nabrali si toho na tanier privela. Splnit ocakavania fanuskov nechanych dlho cakat, vymysliet zapletku, nechat ustrednych aspon minutu bojovat, byt temny, byt drsny, byt akcny, vybudovat postavy a vztahy, nechat zomriet haldu zbytocnych bad guyov ktorym bolo venovane hrozne mnozstvo casu, predstavit hrdinov buducich dielov, hrat na city, znicit stovky budov... Niet divu, ze je z toho taka vyblenina. A co za strasna vtakovina je to cejchovanie?

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Premakane, no chvilami trochu nudne. Spoiler: konecne serial, ktory vie, co znamena "uzatvorenie pribehu".

Batwoman - Pilot (2019) (epizoda)

Nie je to zábava, v tom vidím hlavný problém. Berú sa zbytočne vážne. A zaporáčka nie je veľmi zaujímavo poňatá. A z toho mála, čo o Ruby Rose viem, mi to pripadá robené na mieru jej - feministická homosexuálka s tetovaniami, čo dobre vyzerá pri boji na blízko. Ešte diel pozriem.