Dárce (2014)

Z filmov "emócie sú lepšie než mier" slabé a neprepracované. Ale ako teenage hrdinská romanca celkom užiteľné.

Delirium (2014) (TV film)

Heh, az tu citam, ze pilot obsiahol celu jednu knihu. To par veci vysvetluje. Kazdopadne pilot priemerny, keby nezrusili, este by som chvilu dala sancu dalej, ani nevadi ani zrusenie.

Divergence (2014)

Toz tak ucelove jednanie postav, aby sa pre autora dostali z A do B, sa len tak nevidi. Ale vacsinu casu nenudi a niekedy cez vikend v telke by som aj zapla. Trochu spoileroidne: Najvacsi strach strasna blbost pre niekoho ako ona. Dlho som bola v presvedceni, ze halucinacia pokracuje aj vsetkym tym dalsim dejom a teda ho brala trochu netrpezlivo, ze dobre, podme uz na real, ale chvalim, ze tymto smerom nesli.

Divočina (2014)

Trochu nuda a celkom mi unika, co je na tom take inspirativne (i ked good for her ak jej to pomohlo). Ale nic co by vylozene vadilo.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Cele to ponatie Drakulu ako ustaraneho sexy otecka mne nevadilo. Vadilo mi skor, ze i ked som sa nenudila, nebudilo to vo mne ziadne emocie. Ziadny strach, ziadnu nadej, ziadnu nenavist, ziadne nadsenie, ziadnu spriaznenost s hlavnym hrdinom. Dej proste plynul len tak okolo, co sa mi normalne, ak sa nenudim, nestava. Mozno za to mozu podivni Turci, ti snad nemali jedinu uveritelnu scenu...

Equalizer (2014)

Bob je mily a sikovny chlapik, ale dava si nacas natolko, ze jednoducho nudi. Pozerat to doma, asi pretacam.

Ex Machina (2014)

Nenudila som sa. Zostal vo mne pocit, ze by som sa teraz mala nad niecim zamyslat, ale v skutocnosti nebolo velmi nad cim. Herci super.

Extant (2014) (seriál)

Do asi s01e04. // Pilot: Trochu creepy, kazdopadne na pozretie dalsej casti zaujali rozhodne.

Fargo (2014) (seriál)

Pilot: Podivne. Mozno aj kvoli BB Thorntonovi trochu pripomina film Bandits. Nie som uplne lapena, ale nevadilo by mi vediet, co bude dalej. :)